Anna Lewandowska w sukience z popularnej sieciówki. Fani zachwyceni. Cena kreacji jest zachęcająca

Letnia stylizacja Anny Lewandowskiej wzbudziła zainteresowanie internautów. Trenerka zdecydowała się odpowiedzieć na liczne pytania fanów. Okazuje się, że białą kreację możemy kupić w popularnej sieciówce.

Anna Lewandowska uwielbia modę. Żona zawodnika Bayernu Monachium często stawia na ubrania od projektantów, ale nie unika również sieciówkowych perełek. W ostatniej relacji na InstaStories pokazała się w zwiewnej, białej sukience. Internauci zasypali Lewą pytaniami o to, skąd pochodzi kreacja. Odpowiedź może być zaskakująca.

Zobacz wideo Robert Lewandowski trenuje w ogrodzie

Lewandowska w białej sukience z sieciówki. Ile kosztuje kreacja?

Anna Lewandowska przyznała, że sukienka pochodzi z sieciówki H&M. Cena białej kreacji jest zachęcająca, bowiem na stronie marki opiewa na 79,99 złotych. Stylizację trenerki dopełniają klapki w stylu Birkenstock. Lewandowska postawiła również na naturalną, zmierzwioną wiatrem fryzurę.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram, @annalewandowskahpba

Lewandowska w letniej stylizacji przebywała na planie sesji zdjęciowej. Projekt, którego kulisy niebawem poznamy, będzie dotyczył "mamusiek".

A ja dzisiaj kochani na sesji zdjęciowej. Na razie nie mogę zdradzić do czego, ale to będzie bardzo fajny projekt. Podpowiem, drogie mamuśki - wyznała w instagramowej relacji.

Anna Lewandowska nosi rzeczy od drogich projektantów i z popularnych sieciówek

Stylizacje Anny Lewandowskiej zawsze budzą niemałe zainteresowanie ze strony obserwujących jej instagramowe konto. Podczas ostatnich wakacji na Majorce i na Sardynii, trenerka zaprezentowała szereg letnich kreacji. Jednego dnia nosiła bluzkę za 50 złotych, a kolejnego zachwycała w kolorowej sukience projektu Dolce&Gabana, za którą trzeba zapłacić 2,6 tysięcy dolarów, czyli około dziesięciu tysięcy złotych.

Jak podoba wam się Lewandowska w białej, letniej sukience? Udana stylizacja?

Więcej o: