"Twoja twarz brzmi znajomo". Paulina Sykut-Jeżyna została łysa! Trudno ją rozpoznać. "Pierwsza przemiana"

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak prezentuje się w charakteryzacji na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Przez chwilę była łysa.

Paulina Sykut-Jeżyna w tym roku nie może narzekać na nudę i brak aktywności zawodowych. Prezenterka jesienią u boku Krzysztofa Ibisza poprowadzi kolejny sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Pojawi się także w 15. edycji polsatowskiego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Tu jednak nie wystąpi w roli gospodyni, ale jako uczestniczka formatu. Właśnie pochwaliła się zakulisowymi zdjęciami z programu. 

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna bez włosów. Trudno ją rozpoznać

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie oraz na InstaStories zdjęcia i nagrania, na których widać, jak charakteryzowana jest przed swoim pierwszym występem w "Twoja twarz brzmi znajomo". Na ujęciach pogodynka nie prezentuje jeszcze pełnej metamorfozy. Widać jednak, że ma na sobie maskę. Przez charakteryzację wygląda, jakby był łysa. 

Pierwsza przemiana - napisała pod zdjęciami na Instagramie, dodając przy tym emotikonę przedstawiającą kosmitę.
 

Na InstaStories zdradziła ponadto, że specjaliści planują zajmować się jej charakteryzacją przez minimum pięć godzin. Po tym czasie Sykut-Jeżyna będzie przypominała jedną z gwiazd estrady. Niestety, uczestniczka show nie mogła zdradzić, jaki utwór wykona i w kogo się wcieli. Na nagraniach widać już jednak pierwsze rysy postaci, którą zagra (screeny w naszej galerii, w górnej części tekstu). Macie już jakieś typy? 

ZOBACZ TEŻ: "Twoja twarz brzmi znajomo". W show wystąpi syn znanego wokalisty! Data ogłoszenia jego udziału nie jest przypadkowa

POLECAMY: "TTBZ". Michał Wiśniewski długo nie komentował swojego udziału w roli jurora. Podał powód

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.