Aleksandra Szwed przypadkowo zdradziła płeć drugiego dziecka. Teraz już nie ma wątpliwości. Fani uradowani

Na początku lipca Aleksandra Szwed urodziła drugie dziecko, nie zdradziła jednak, czy na świecie pojawił się chłopiec czy dziewczynka. Teraz jedno zdjęcie zdradziło tajemnicę.

Aleksandra Szwed i jej partner, Krzysztof Białkowski, na początku lipca doczekali się swojej drugiej pociechy. Teraz rodzina wypoczywa nad polskim morzem. 

Zobacz wideo Koniec szwedzkich wakacji Majdanów

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka prezentuje nową fryzurę na Instagramie. Zdania podzielone

Aleksandra Szwed przypadkowo zdradziła płeć niedawno narodzonego dziecka. Teraz już nie ma wątpliwości. Fani uradowani

Aleksandra Szwed po porodzie wypoczywa z rodziną na campingu w okolicach Chałup. Towarzyszą im ukochane psy. W mediach społecznościowych aktorka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji. Jedno z nich zdradziło, że nowo narodzone dziecko to dziewczynka.

 

Fotografia, o której mowa, przedstawia Krzysztofa Białkowskiego - dumnego tatę, który trzyma na rękach dziecko. Fani od razu zwrócili uwagę, że maleństwo ubrane jest w uroczą sukienkę w pastelowe kwiatki.

Słodziak w sukieneczce.
To dziewczynka!
 Super córeczka tatusia - pisali internauci w komentarzach.

Aleksandra Szwed długo nie informowała o ciąży. Dopiero w kwietniu, kiedy dodała na Instagramie zdjęcia z synem, zaczęto spekulować na temat jej krągłości. Do ostatniej chwili też zachowywała w tajemnicy płeć dziecka, fani już od dawna dopatrywali się sygnałów na jej instagramowym profilu. Kiedy dodała zdjęcie z okazji Dnia Dziecka otoczona różowymi dodatkami, internauci odebrali to jako sugestię, że na świecie pojawi się dziewczynka.

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy. Ale brylant!

Aktorka związana jest ze sportowcem i trenerem personalnym Krzysztofem Białkowskim. Jej partner jest utytułowanym koszykarzem i pływakiem. Para wychowuje już syna Borysa, który urodził się w styczniu 2015 roku. Chłopiec może spełniać się w roli starszego brata... No właśnie, imienia jego siostry nadal nie poznaliśmy. Ola, zdradzisz?

Więcej o: