Katarzyna Grabowska publikuje nowe zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem i ogłasza: Czasem całkiem przyjemnie, a czasem? No cóż..

Aktorka, Katarzyna Grabowska, jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną, że spodziewa się dziecka. Teraz pokazała nowe zdjęcia zaokrąglonego brzucha.

Katarzyna Grabowska, młodsza córka Andrzeja Grabowskiego, kilka tygodni temu poinformowała w mediach społecznościowych, że zostanie mamą. Teraz opublikowała zabawne zdjęcie ciążowego brzucha.

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Katie Price po operacjiKatie Price przeszła kolejną operację plastyczną. W Turcji. Wszystko zrelacjonowała

Katarzyna Grabowska podzieliła się ciążowymi fotografiami

Katarzyna Grabowska znana z serialu "Zakochani po uszy" oraz "M jak miłość" jest młodszą córką Anny Tomaszewskiej i Andrzeja Grabowskiego. Trzy lata temu wyszła za mąż za aktora Damiana Kulca. Para przez długi czas utrzymywała w tajemnicy swój ślub i zaskoczyła fanów informacjami o sformalizowaniu związku. W czerwcu natomiast zakomunikowali, że zostaną rodzicami.

 

Katarzyna Grabowska właśnie podzieliła się kolejną fotografią, na której widać, że jej brzuch jest na tyle duży, że można postawić na nim... szklankę.

Aktualizacja. Sprawy mają się dynamicznie. U nas już etap stoliczka na soczek. Jak jest? Czasem całkiem przyjemnie, a czasem? No cóż… jak to w ciąży - podsumowała.

Widać, że aktorka ma duży dystans do siebie, co docenili internauci.

Po porodzie tego najbardziej brakuje. A tak serio - ślicznie wyglądasz. Życzę przyjemnego rozwiązania - napisała jedna z internautek.

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów i życzeń. Wielu obserwatorów pisało, że Katarzyna Grabowska promienieje w ciąży i wygląda pięknie.

Jacek RozenekJacek Rozenek nie wróci do "Barw Szczęścia". Aktor został bez pracy

Kim jest ukochany Katarzyny Grabowskiej?

Damian Kulec również gra w produkcji stacji TVN7 "Zakochani po uszy". Jest też znany z roli Kacpra w serialu "Pierwsza miłość" oraz Kuby w "Komisarzu Aleksie". Ponadto skupia się na rozwoju kariery dubbingowej.

Więcej o: