Katarzyna Skrzynecka prezentuje nową fryzurę na Instagramie. Zdania podzielone: Jak za komuny. Zareagowała

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się efektami metamorfozy. Zamieściła w mediach społecznościowych serię zdjęć z przygotowań do spotu reklamowego jesiennej ramówki Polsatu.

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z jurorek w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". To format, który szczególnie przypadł widzom do gustu. Teraz aktorka pojawiła się na nagraniu spotu reklamującego jesienną ramówkę stacji. Z tej okazji poddała się metamorfozie.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu Pawła Królikowskiego

Anna KarczmarczykAnna Karczmarczyk urodziła! "My już we troje"

Katarzyna Skrzynecka pokazała nową fryzurę

Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie efekt metamorfozy. Tuż przed nakręceniem spotu reklamującego programy, które stacja Polsat pokaże jesienią, aktorka zasiadła w fotelu fryzjerskim. Jej włosami fachowo zajęła się stylistka. Lekko je podcięła, wyprostowała i ochłodziła ich kolor. Do tego grzywkę zakręciła na wałku.

Udany wyczes na planie spotu Jesiennej Ramówki Polsatu - napisała jurorka "TTBZ".
 

Aktorka dopisała też wymowny hasztag "każda kobieta lubi być zadbana". Fani aktorki byli zachwyceni efektem i komplementowali ją w komentarzach.

Ładnie i twarzowo.
Cudownie pani w tej fryzurze.
Piękna fryzura i odmładza, chociaż pani to niepotrzebne.

Nie wszyscy jednak docenili jej przemianę. 

Fryzura jak za czasów komuny - napisała jedna z internautek.

Ten komentarz wyraźnie rozbawił Katarzynę Skrzynecką.

Za czasów komuny chodziłam jeszcze w kucykach w przedszkolu - napisała i dodała roześmiane emotikony.

A wy co sądzicie o jej nowej fryzurze?

To właśnie ta sukienka robi teraz furorę! W House przeceniona o połowę!To właśnie ta sukienka robi teraz furorę! W House przeceniona o połowę!

"Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany w nowej edycji programu

Jesienna edycja formatu "Twoja twarz brzmi znajomo" zapowiada się ciekawie. W roli jurorów nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka. Ich miejsca zajmą Michał Wiśniewski oraz Gromee, czyli Andrzej Gromala, polski producent i DJ. Co do uczestników, to na razie wiadomo, że w show wezmą udział: Krzysztof Cugowski junior, Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski i Adam Zdrójkowki.

Więcej o: