"Taniec z Gwiazdami". Mama Anny Przybylskiej komentuje udział Oliwii Bieniuk w show. "Oby tylko kontuzji nie złapała!"

Oliwia Bieniuk niebawem wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Na temat jej udziału w programie wypowiedziała się babcia, mama Anny Przybylskiej. Co myśli o udziale wnuczki w tanecznym show?

Oliwia Bieniuk była pierwszą uczestniczką, której udział potwierdzili twórcy "Tańca z Gwiazdami". 19-latka w rozmowie z jednym z portali wspomniała, jak na tę propozycję zareagował jej ojciec Jarosław Bieniuk. Teraz głos zabrała babcia nastolatki, Krystyna Przybylska. Wnuczka będzie w niej miała oddaną kibickę.

Anna LewandowskaLewandowska zabrała Klarę na sesję zdjęciową. Widać, jak uśmiecha się do obiektywu

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Babcia Oliwii Bieniuk komentuje udział wnuczki w "Tańcu z gwiazdami"

Krystyna Przybylska jest bardzo pozytywnie nastawiona do udziału wnuczki w tanecznym show. W rozmowie z portalem Pomponik wyznała, że Oliwia Bieniuk od zawsze lubiła tańczyć. Głęboko wierzy w jej sukces na parkiecie.

Moja wnuczka to wysportowana dziewczyna i lubi tańczyć. Ania zapisała ją na zajęcia z baletu już w przedszkolu, a ja bywałam na przedstawieniach z udziałem małej Oliwki. Jestem pewna, że wspaniale poradzi sobie w tym programie. To będzie dla niej wspaniała przygoda i zabawa. A kiedy ma się bawić, jak nie teraz? Niech robi to, póki może, póki jest młoda! Oby tylko kontuzji nie złapała! - powiedziała Krystyna Przybylska.

Dodała również, że zamierza mocno trzymać kciuki i kibicować wnuczce, a jak trzeba będzie - nawet dołączy do pląsów. 

Jeśli będzie trzeba, całą bandą przyjedziemy na widownię. Kto wie, czy i babcia nie zatańczy - powiedziała Pomponikowi.

Oliwii Bieniuk na parkiecie będzie partnerował tancerz Jakub Lipowski, dla którego to również będzie debiut w telewizyjnym show. "Taniec z Gwiazdami" pojawi się na antenie Polsatu po wakacjach. Nowa edycja będzie emitowana w poniedziałkowe wieczory. Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". W show wielkie zmiany. Pojawi się nowy juror! Wcześniej był gwiazdą TVP

Więcej o: