"Love Island". Marietta zaręczona! Pierścionek piękny, a decyzja odważna. Pamiętacie, ile są razem? Naprawdę KRÓTKO

Marietta Fiedor z pierwszej edycji programu "Love Island" powiedziała to ważne "tak"! Nie da się ukryć, że decyzja o zaręczynach jest zaskakująco szybka.

Marietta Fiedor była uczestniczką pierwszej edycji programu "Love Island", który emituje stacja Polsat. Na wyspie miłości celebrytka poznała Franka Rumaka, z którym związała się na kilka miesięcy. Ich uczucie nie przetrwało próby czasu, jednak po rozstaniu oboje szybko ulokowali uczucia gdzieś indziej. Teraz w życiu Marietty zaszły poważne zmiany, które ogłosiła na Instagramie. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

DodaDoda o teledysku, który nagrała z Majdanem. "Mówili, że mamy się nie ograniczać"

Marietta z "Love Island" zaręczyła się na Dominikanie

Marietta Fiedor z "Love Island" razem z ukochanym wypoczywa na gorącej Dominikanie. W środę celebrytka pochwaliła się, że w tych bajecznych okolicznościach partner poprosił ją o rękę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że para spotyka się zaledwie od kilku miesięcy.

Powiedziałam tak - ogłosiła.
 

Marietta po raz pierwszy pokazała swojego partnera w maju 2021 roku. Od tamtej pory przystojny brunet jest częstym gościem na jej Instagramie. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a mężczyzna wspiera narzeczoną również w realizowanych projektach.

Cudowne uczucie rozumieć się bez słów, ufać jak najlepszemu przyjacielowi, szanować się jak w rodzeństwie, ciągnąć się ku górze, zdobywać razem więcej i więcej! A najważniejsze. Mam przy sobie naprawdę bardzo dobrego i mądrego człowieka. I to tak w prawdziwym życiu, nie tylko na Instagramie, codziennie - pisała o ukochanym jeszcze w czerwcu.

Program "Love Island" okazał się dla Marietty trampoliną do kariery w mediach społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje ją już prawie 170 tys. użytkowników. Pod nowym postem o zaręczynach nie trzeba było długo czekać na ich reakcje.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska bawi się w głuchy telefon i dzwoni do obcych ludzi

Wspaniała wiadomość. Gratulacje.
Tworzycie piękną parę - piszą internauci.

Również dołączamy się do gratulacji.

Więcej o: