Słońce, woda i papuga, czyli Dawid Kubacki na zdjęciu z rodzinnych wakacji. Nawet wtedy nie zapomniał o skokach

Dawid Kubacki pochwalił się na Instagramie rodzinnym zdjęciem z wakacji. Barwna papuga, która zapozowała razem z nim i jego bliskimi, skojarzyła mu się z pewnym trofeum.

Dawid Kubacki to jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich skoczków narciarskich, który może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Po tegorocznym Letnim Grand Prix w Wiśle dla sportowca przyszedł czas na chwilę odpoczynku. Ostatnio opublikował zdjęcie z wakacji.

Zobacz wideo

Dawid Kubacki na rodzinnym zdjęciu podczas wakacji

Dawid Kubacki tydzień temu poinformował w poście w mediach społecznościowych, że wybiera się na wypoczynek do Turcji. Pod fotografią skoczka pozującego z walizką i torbami podróżnymi pojawiły się życzenia miłego wypoczynku od jego fanów.

 

Małgorzata OstrowskaMałgorzata Ostrowska zmieniła fryzurę. Glamour, ale wciąż z rockowym pazurem

Tym razem sportowiec opublikował kolejne dwa zdjęcia. Na jednym z nich pozował na łódce wraz ze swoją żoną Martą oraz córką Zuzanną. Towarzyszyła im kolorowa papuga, która usiadła na ręku ukochanej Dawida Kubackiego. Ptak od razu wywołał u skoczka skojarzenie z jego dyscypliną i jedną z ważnych imprez, którą zresztą Kubacki wygrał w sezonie 2019/2020.

Prawie jak orzeł z @vierschanzentournee (Turnieju Czterech Skoczni - dop. red.) - czytamy.

Sportowiec pamiętał również o tym, by zadbać o swoją formę. W tym samym poście pojawiło się również jego selfie z siłowni.

A po wycieczce czas na trening - dodał w opisie.
 

Internauci chętnie komentowali zamieszczone fotografie. Zachwycali się ujętym rodzinnym momentem i przesyłali sportowcowi pozdrowienia.

Piękni i młodzi.
Superrodzinka – pisali.

Paru osobom fotografia skojarzyła się z latami 90. – prawdopodobnie za sprawą filtra, jaki został na nią nałożony.

Katarzyna ZillmannPolskie wioślarski w TVP dziękowały mężom i chłopakom. Zillmann: I dziewczynom

Dawid Kubacki i Marta Majcher pobrali się dwa lata temu. W grudniu 2020 roku skoczek został ojcem małej Zuzanny. Informacja o jej przyjściu na świata zastała sportowca podczas Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Więcej o: