Doda wspomina pikantny teledysk z Radosławem Majdanem. "Mówili, że mamy się nie ograniczać"

Pamiętacie gorący teledysk, który Doda nagrała z Radosławem Majdanem? Wokalistka wyznała po latach, jak wyglądała praca nad kawałkiem, który stał się symbolem jej związku z byłym piłkarzem.

Doda od lat uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystek. W czerwcu wypuściła długo wyczekiwany przez fanów prowokacyjny klip do "Don’t wanna hide", który promuje film "Dziewczyny z Dubaju". Jak można było się spodziewać, jest w nim dużo mroku, seksapilu i drapieżności. Wokalistka od zawsze lubiła kreować mocne kadry, a teraz opowiedziała nieco więcej o równie głośnym klipie do piosenki "Dżaga" z 2004 roku, w którym pojawił się Radosław Majdan.

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! "KOCHAM MAJONEZ"

Paris HiltonParis Hilton dementuje doniesienia o ciąży. "Czekam na to do mojego ślubu"

Doda o teledysku, który nagrała z Radosławem Majdanem. "Mówili, że mamy się nie ograniczać"

Fani Dody dobrze pamiętają klip do utworu "Dżaga", w którym artystka paradowała w stroju pokojówki i bieliźnie. Fani mogli zobaczyć pikantne sceny w hotelowym pokoju czy wannie. Jak po latach artystka wspomina ten klip?

Bardzo lubię ten teledysk i chętnie do niego wracam - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Piosenkarka wyznała, że początkowo utwór był dedykowany jej byłemu chłopakowi i opowiadał o miłości, którą przeżyła, gdy była jeszcze nastolatką. Rabczewska sama napisała do niego tekst, a muzykę skomponował Tomasz Lubert.

A potem, żeby było śmiesznie, nagrałam teledysk z pierwszym mężem - dodała.

Doda opowiedziała też nieco więcej o kulisach powstania utworu. Wokalistka od początku kariery dbała o to, by wyróżniać się w branży i za wszelką cenę zwracać na siebie uwagę.

Cały zamysł był taki, by była wersja cenzuralna i niecenzuralna. Byłam wtedy młodą dziewczyną. Gdy mówili, że mamy się nie ograniczać, to mówiłam: O tak, jedziemy z tym! - wyjawiła na łamach tabloidu.

Hailey i Justin Bieber w kreacjach wieczorowychJustin Bieber i Hailey na gali. Gesty modelki podsyciły spekulacje o jej ciąży

Jesteście ciekawi, co jeszcze dla fanów przygotowała Doda?

 
Więcej o: