Martyna Wojciechowska nie mieszka już z Przemkiem Kossakowskim. Pokazała zdjęcia domu

Maryna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie mieszkają już razem. Po wyprowadzce próbuje doprowadzić do porządku domową bibliotekę. Poprosiła fanów o pomoc.

Nie milkną echa rozpadu związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Najpopularniejsza para podróżników rozstała się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Nadal nie wiadomo co było przyczyną zakończenia związku.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wystąpiła publicznie. Na jej palcu nie ma obrączki

Hailey i Justin Bieber w kreacjach wieczorowychJustin Bieber i Hailey na gali. Gesty modelki podsyciły spekulacje o jej ciąży

Martyna Wojciechowska porządkuje rzeczy po wyprowadzce do nowego domu

Martyna Wojciechowska po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim wyprowadziła się do nowego domu. Przy okazji przyszedł czas na porządki. Nie wszystkie przedmioty są jej potrzebne w nowym miejscu. Dotyczy to głównie książek córki Martyny.

 

Dziennikarka przeniosła się do nowego lokum razem z córką, która ma już 13 lat. Zabrały ze sobą wiele książek. Obie są ich wielkimi fankami. Jednak w trakcie układania domowej biblioteczki stwierdziły, że z wielu pozycji Marysia już wyrosła.

Nadal próbuję doprowadzić bibliotekę do porządku po przeprowadzce… Czas na dział dziecięcy! - napisała podróżniczka na Instagramie.

Martyna Wojciechowska nie chce oczywiście wyrzucać książek, tylko dać im drugie życie. Opublikowała w związku z tym post na Instagramie, w którym prosi swoich obserwatorów, by doradzili jej, jak najlepiej wykorzystać te zbiory.

Marysia z niektórych książek wyrosła i chciałaby się nimi podzielić z innymi dziećmi. Jest też spory zapas płyt DVD i słuchowisk na CD. Znacie może jakąś sensowną fundację, instytucję/niedofinansowaną bibliotekę, którym przydałby się taki zapas? - pyta Martyna Wojciechowska.

Fani nie zawiedli. Pod postem pojawiło się wiele linków i propozycji, by oddać książki do dziecięcych szpitali onkologicznych, domów dziecka, małych bibliotek lub fundacji charytatywnych.

Przemek Kossakowski z mamąKossakowski nie powiedział mamie o rozstaniu z Wojciechowską?

Teraz dziennikarka i podróżniczka będzie miała niemały problem, którą z propozycji internautów wybrać.

Więcej o: