Mąż siostry Britney Spears przyłapany przez fanów na stalkowaniu piosenkarki. "To obsesja"

Jamie Lynn Spears wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem. Fani Britney momentalnie wyłapali, że mężczyzna w trakcie fotografowania przeglądał Instagram księżniczki popu.

Britney Spears i jej siostra Jamie Lynn nie mają w ostatnim czasie dobrych relacji. Choć Lynn oficjalnie okazuje swojej siostrze wsparcie, to piosenkarka zarzuca jej nieszczerość i bez ogródek docina na Instagramie. Jamie opublikowała w ostatnim czasie zdjęcie z mężem na Instagramie, które wzbudziło zainteresowanie wśród fanów księżniczki popu. 

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska pokazała partnera. Fani jednogłośni. "Klon Jacka", "młodsza wersja"

Mąż siostry Britney przyłapany na przeglądaniu jej Instagrama

Jamie Lynn zamieściła fotografie, na której odbija się z mężem w lustrze. Mężczyzna trzyma w dłoni telefon, a siostra Britney stoi tuż za nim. Dzięki temu fani piosenkarki zdołali wytropić, że na ekranie męża Lynn znajduje się... Instagram Britney. 

Jamie Lynn Spears z mężemJamie Lynn Spears z mężem fot. Instagram @jamielynnspears

Zdjęcie Jamie Lynn i Instagram BritneyZdjęcie Jamie Lynn i Instagram Britney fot. screen - Instagram @jamielynnspears / @britneyspears

Post, który przeglądał Jamie Watson, jest zdjęciem z książki, które Britney zamieściła na Instagramie 25 lipca. 

 

Fani piosenkarki twierdzą, że to dowodzi obsesji, jaką ma na punkcie Britney jej siostra z mężem. Co ciekawe, po śledztwie internautów post zniknął z relacji Jamie Lynn i pojawił się nowy - tym razem zasłaniający ekran telefonu Jamiego Watsona. Wielu z fanów Britney patrzy z politowaniem na poczynania Jamie Lynn w mediach społecznościowych.

Czy on naprawdę przegląda Instagrama Britney? To obsesja. Śmiechu warte!

Andrzej Duda zareagował na zdjęcie Roksany WęgielAndrzej Duda zareagował na najnowsze zdjęcie Roksany Węgiel

Przypominamy, że Spears pod koniec czerwca wyznała w sądzie, że kuratela, pod którą się znajduje od 13 lat, doprowadziła ją do depresji. Britney ujawniła m.in., że przez lata była faszerowana lekami - w tym silnym litem, używanym w leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej. Gwiazda zdradziła również, że nie może podjąć samodzielnie decyzji o zajściu w ciążę. 

W ostatnim czasie prawnik wokalistki, Sam Ingham, po 13 latach zdecydował się zrezygnować z walki o jej wolność. Po tym wydarzeniu sędzina zatwierdziła wniosek piosenkarki o zezwolenie na zatrudnienie własnego przedstawiciela, wybranego przez samą wokalistkę. Britney reprezentować będzie znany hollywoodzki adwokat - Mathew Rosengart. Prawnik już teraz zapowiada zaciętą walkę o wolność piosenkarki.

Więcej o: