"Hotel Paradise 3". Od kiedy Krzysiek jest z Basią? Zdradził całą prawdę. Zaskoczeni?

Krzysztof i Basia z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" ujawnili swój związek prawie dwa miesiące temu. Jak się teraz okazuje, para zeszła się o wiele wcześniej, niedługo po finale programu.

Krzysztof i Basia o swoim związku opowiedzieli na początku czerwca, choć już wcześniej wnikliwi internauci zauważyli, że tych dwoje łączy coś więcej. Fani spekulowali o romansie byłych mieszkańców "Hotelu Paradise", a swoje wnioski wysnuwali na podstawie zdjęć ze wspólnych wypadów uczestników programu.

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

"Hotel Paradise 3". Jak długo są ze sobą Krzysztof i Basia? Mężczyzna się wygadał

Teraz okazuje się, że po raz kolejny internetowi detektywi mieli rację. Krzysztof bowiem został zapytany o rozwój związku z Basią. Obserwator zasugerował Świstowi, że ten nie traktuje Pędkowskiej poważnie, ponieważ nie zapoznał jej jeszcze z najbliższą rodziną. Mężczyzna stanowczo uciął te doniesienia.

Słuchaj, jesteś w bardzo dużym błędzie. Basia moich rodziców poznała już jakiś czas temu - w maju. Tydzień temu była ze mną w Rzeszowie na imprezie urodzinowej, poznała większość mojej rodziny. A nie przyjechała ze mną, ponieważ jeszcze dzisiaj wyjeżdża do Gdańska, ma tam swoje tematy do ogarnięcia. Tak wygląda codzienne, realnie życie, co w tym dziwnego? - skomentował.

Ta odpowiedź sugeruje więc, że para jest ze sobą od wczesnej wiosny, bowiem musiało minąć trochę czasu, nim Krzysztof przedstawił wybrankę rodzicom.

"Hotel Paradise 3". Związek Krzysztofa i Basi był dla wielu zaskoczeniem

Krzysztof Świst i Basia Pędkowska podczas trwania randkowego show, nawiązali jedynie koleżeńską relację. Atrakcyjna blondynka była wówczas w parze z Krystianem, natomiast umięśniony brunet nie nawiązał romansu na planie. Po powrocie do Polski szybko okazało się, że związek Pędkowskiej i Ferrettiego był zbudowany na lichych fundamentach - para rozstała się po zaledwie dwóch tygodniach wspólnego mieszkania. Wtedy do gry wszedł Krzysztof, któremu Basia od początku wpadła w oko.

Kibicujecie Basi i Krzysztofowi?

Więcej o: