Anna Lewandowska pozuje topless o zachodzie słońca. Romantyczny kadr poruszył fanów. Siostra Roberta zachwycona

Anna i Robert Lewandowscy wraz z córkami wypoczywają na Majorce. Słoneczna wyspa natchnęła trenerkę fitness do podzielenia się z obserwatorami odważną fotografią, która ma nieść za sobą pewne przesłanie.

Anna i Robert Lewandowscy zaraz po tym, jak polska reprezentacja odpadła z Euro 2020 w piłce nożnej, wybrali się na Majorkę, gdzie kupili dom. Z hiszpańskiej wyspy Ania i Robert polecieli na Sardynię. Tam spędzili trochę czasu tylko we dwoje. Teraz wraz z córkami znów wypoczywają w swojej hiszpańskiej willi. Zdjęciami z letnich eskapad Lewandowska dzieli się na Instagramie.

LewandowscyCała rodzina Lewandowskich w stylizacjach od Dolce & Gabbana. Wyszło drogo

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pozuje topless o zachodzie słońca. Romantyczny kadr poruszył fanów

Anna Lewandowska aktywnie działa w social mediach. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym stoi tyłem do obiektywu, patrząc w kierunku horyzontu. Rękoma oplata własne ciało. Na fotografii trenerka pozuje topless. Ma na sobie jedynie eleganckie, różowe, długie spodnie w kant. Zdjęcie zostało wykonane o zachodzie słońca. Ciepłe światło sprawia, że kadr ma romantyczny charakter. Fotografia ma nieść za sobą pewne przesłanie. W opisie Lewandowska zamieściła cytat, który zachęca do doceniania tego, co dzieje się w aktualnym momencie.

Czas teraźniejszy ma tę przewagę nad każdym innym, że jest naszym własnym - Charles Caleb Cotton. Tu i teraz.

Anna, Klara LewandowskaKlara Lewandowska następczynią Otylii Jędrzejczak? Już pływa i nurkuje

W komentarzach obserwatorzy Ani wcale nie skupili się na tym, że pozuje topless. W swoich wpisach odnieśli się do zamieszczonej przez trenerkę sentencji.

Tu i teraz jesteś cudowna, Aniu... i świat mimo wszystko też jest cudowny.
Są momentu w życiu, kiedy ten czas chciałoby się zatrzymać.
Zawsze powtarzam: Nie odkładaj życia na później.
Najsss - dodała siostra Roberta Lewandowskiego.

Chcecie, by Anna publikowała takich kadrów więcej?

Więcej o: