Kasia Sawczuk na ślubie siostry odsłoniła brzuch, ale uwagę zwraca kreacja jej partnera. Fani: Nie wypada. Aktorka odpowiedziała

Kasia Sawczuk pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia weselnego siostry. Aktorka wybrała na tę okazję nietypową kreację. Jej partner również wyróżniał się z tłumu.

Kasia Sawczuk opublikowała na Instagramie zdjęcia z przyjęcia weselnego swojej siostry. Okazuje się, że aktorka znana z takich produkcji, jak: "Miasto 44", "Belfer" czy "Córki dancingu" wybrała na tę okazję nietypową i bardzo odważną kreację.

Zobacz wideo Izabela Janachowska o dawaniu koperty na ślubie

Kasia SawczukSawczuk znów chwali się swoim chłopakiem. To znany polski muzyk!

Katarzyna Sawczuk na weselu siostry

Katarzyna Sawczuk zadała szyku, wybierając na wesele garnitur z najnowszej kolekcji marki Eppram, której współwłaścicielką jest Maffashion. Całość składała się z biało-zielonej, lnianej marynarka, spodni z wiązanymi nogawkami oraz topu o tym samym wzorze. Cały komplet wart jest - bagatela - 2187 złotych (za samą marynarkę trzeba zapłacić 1199 złotych). Aktorka garnitur zestawiła z jasnymi klapkami na słupku. Do tego postawiła na mocniejszy makijaż i zaczesała włosy do tytułu. 

Uwagę zwracała także stylizacja jej partnera, z którym Sawczuk spotyka się już od ponad trzech lat. Mattia Rosiński na przyjęciu weselnym pojawił się w nieco mniej eleganckim wydaniu. Muzyk wybrał bowiem zwykły, biały T-shirt i jasne spodnie.

Kasia Sawczuk na weselu. Fani komentują

Pod zdjęciami, które Sawczuk opublikowała na Instagramie, nie zabrakło komentarzy. Fani zachwycali się suknią panny młodej. Kilka osób jednak odniosło się do kreacji aktorki. 

Pięknie wyglądałaś, ale w staniku na ślub i wesele?
Strój taki mało odpowiedni na wesele, nie mówiąc już o stroju chłopaka. Wyczucia to wy nie macie, co wypada, a co nie - pisali.

Gwiazda odpowiedziała na ostatni komentarz. 

Aaaaa idź pani! Miłości dużo życzę i otwartości. Życie jest piękne. Pozdrawiam serdecznie - czytamy.

Katarzyna Sawczuk odpowiada na komentarzeKatarzyna Sawczuk odpowiada na komentarze Screen sawczukkasia/Instagram

Zachwycona stylizacją Sawczuk była za to Julia Kuczyńska

Love - napisała. 

A jak wam podobają się kreacje pary? 

Więcej o: