Anna Dereszowska żartuje z ciążowego brzucha. Jest już całkiem pokaźny. "Podano do stołu"

Anna Dereszowska przebywa obecnie na Mazurach. Aktorka zaprezentowała się obserwatorom w żartobliwej pozycji. Zasugerowała, że jej brzuch zaczął pełnić nowe funkcje.

Anna Dereszowska miesiąc temu ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Ciężarna artystka przebywa obecnie na Mazurach, gdzie rok temu zakupiła z partnerem ziemię. Dereszowskiej towarzyszy teściowa, która, jak zasugerowała w poście aktorka, otacza synową niezwykłą opieką.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Ciężarna Anna Dereszowska pozuje z jedzeniem na brzuchu

Jak wskazują ostatnie fotografie, Dereszowska jest już w zaawansowanej ciąży. Ostatnio zażartowała, że jej brzuch zaczął pełnić funkcję stoliczka. Aktorka umieściła na jego szczycie kubek. Obserwatorów niezwykle rozbawił żart Dereszowskiej i żywo zareagowali na post w komentarzach.

Małe sukcesy #podanodostołu #jedzzadwoje.
 
Ładny stoliczek.
Widzę, że starasz się wykorzystać dziecko od samego początku.
Ten uczuć, kiedy stół jest zawsze z tobą - żartowali internauci pod zdjęciem.

Anna Dereszowska niedługo przywita na świecie trzecie dziecko

Anna Dereszowska niebawem przywita na świecie trzecie dziecko. Aktorka wychowuje już Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim oraz Maksymiliana, którego ojcem jest obecny partner artystki, Daniel Duniak. Informację o kolejnej ciąży podała na Instagramie, a uzupełnieniem tej radosnej nowiny była urocza fotografia z córką i synem. Dereszowska w poście opisała, jak rodzina zareagowała na tę szczególną wiadomość.

To najpiękniejszy dzień w moim życiu - Lenusia. - A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z Anną Lewandowską? - Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. Daniel Duniak: A już mieliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje… Kocham, kocham, kocham - napisała pod zdjęciem aktorka.
 

Jak podoba wam się żart Dereszowskiej? Udany?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.