Monika Mrozowska z przyjaciółką. 34 lata temu wystąpiły w programie "Tik-Tak". Aktorka wspomina: Biegałyśmy po gmachu TVP

Monika Mrozowska wspomina czasy, w których występowała w programie "Tik-Tak". Okazuje się, że nadal przyjaźni się z jedną z Fasolek.

Monika Morozowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z przyjaciółką. Panie występowały razem na planie popularnego w latach 80. i 90. programu rozrywkowego dla dzieci "Tik-Tak". Emisja show zakończyła się w 1999 roku, ale aktorki nadal utrzymują ze sobą kontakt. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska opublikowała zdjęcie sprzed lat, gdy występowała w programie "Tik-Tak"

Monika Mrozowska z przyjaciółką z dzieciństwa: W 1987 roku biegam z nią po gmachu TVP

Monika Mrozowska wyjechała z dziećmi do Hiszpanii. Chętnie dzieli się zdjęciami, na których widać, jak wypoczywa w gronie rodziny oraz przyjaciół. Na jednym ze zdjęć aktorka "Rodziny zastępczej" pozuje ze swoją najlepszą przyjaciółką, Kamą. Okazuje się, że poznały się, jeszcze w dzieciństwie, kiedy obie pracowały na planie programu "Tik-Tak".

Znam ją ponad 30 lat. Gdyby mi ktoś w 1987 roku powiedział, że ta dziewczyna w dresie z Myszką Miki, z którą biegam po gmachu TVP - bo  w studio numer pięć nagrywamy "TIK-TAKA" - za kilkadziesiąt lat będzie się snuć ze mną po deptaku w Hiszpanii, to  pomyślałabym sobie: "Serio? Mając 40 lat? To chyba tylko z balkonikiem?". Bo wtedy wydawało mi się, że po czterdziestce można zostać najwyżej babcią. A swoją drogą, babciami też będziemy EKSTRA- śmiała się Mrozowska. 
 

Gwiazda pochwaliła się też, że urocze zdjęcie zrobił jej starszy syn. 

Pamiętacie utwór Fasolek, "Zabiorę brata na koniec świata", w którym Monika Mrozowska śpiewała? W latach 90. utwór był hitem!

 

ZOBACZ TEŻ: Piotr Kraśko pracował w TVP już jako nastolatek. Pamiętacie go z programu "5-10-15"? Nie tylko on rozpoczął karierę w młodym wieku

POLECAMY: Przyjaźń w show-biznesie? To możliwe! Niektóre znajomości polskich gwiazd zaczęły się już w podstawówce i trwają do dziś!

Więcej o: