Jennifer Lopez oficjalnie potwierdziła związek z Benem Affleckiem. Opublikowała bardzo romantyczne zdjęcie. "TAK! BENNIFER"

To już oficjalne! Jennifer Lopez i Ben Affleck potwierdzili swój związek. Fani pary są zachwyceni tym wyznaniem.

Od tygodni w mediach na całym świecie pojawiały się kolejne donosy o związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Do tej pory były to raczej nie potwierdzone informacje, ponieważ sami zainteresowani nie zamierzali komentować odświeżonej znajomości. Kilka dni temu na Instagramie pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie, które zrobili sobie na urodzinowym przyjęciu znajomej, a teraz postanowili oficjalnie powiedzieć światu, że po latach znowu są szczęśliwi.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez oficjalnie potwierdziła związek z Benem Affleckiem. Opublikowała bardzo romantyczne zdjęcie. "TAK! BENNIFER"

Jennifer Lopez opublikowała zdjęcia, które wykonano na luksusowym jachcie. Gwiazda ma na sobie bikini, okrywa się kolorową narzutą, a na głowie znalazł się kapelusz o złotym odcieniu. Jednak to nie jest najważniejsze. Na ostatniej fotografii J.Lo czule całuje się z Benem Affleckiem! Aktor przytula ukochaną, a od romantycznego kadru bije mnóstwo emocji. Artystka zdecydowała się opublikować ten post z okazji 52. urodzin.

52... Jak leci... - napisała.
 

Fani gwiazdy wręcz oszaleli! Komentarze zaczęły napływać z całego świata i mnóstwo osób gratulowało im oraz cieszyło się ich szczęściem.

Żyliśmy po to!
Uwielbiam, że zrobiłaś to po swojemu.
TAK! Powrót Bennifer.
Gratuluję wam, bądźcie szczęśliwi - pisali zachwyceni.

Wygląda na to, że Jennifer Lopez miała całkiem udane 52. urodziny. Ciekawe, jaki prezent dostała od ukochanego. Wy również cieszycie się, że ich stara miłość rozbudziła się na nowo?

Więcej o:
Copyright © Agora SA