Ewa Chodakowska kupiła mieszkanie. Zamieszka w nim siostrzenica. "Są takie dzieci, o które dbam jak o swoje"

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie, że udało jej się zrobić niespodziankę dla ukochanej siostrzenicy.

Ewa Chodakowska często chwali się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje z dziećmi swojej siostry. Vanessa i Alex mają świetny kontakt ze swoją ciocią, a ta ich rozpieszcza. Trenerka właśnie pokazała, jaki prezent sprawiła siostrzenicy. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. "Bałam się o tym mówić"

Ewa Chodakowska kupiła mieszkanie w Warszawie. Zamieszka w nim siostrzenica

Ewa Chodakowska zdradziła fanom, że od miesięcy przygotowywała niespodziankę dla swojej siostrzenicy. Chodakowska kupiła mieszkanie w Warszawie, w którym zamieszka Vanessa. Lokal znajduje się dokładnie w tym samym bloku, w którym mieszka trenerka. Na tym jednak nie koniec, bo trenerka urządziła także mieszkanie, kupując wszystkie potrzebne meble. 

Wczoraj przyjechały wszystkie wymarzone meble, do mieszkania, które kupiłam półtora roku temu, właśnie z myślą o przeprowadzce Vani do Warszawy. 

Trenerka zdradziła też, że Vanessa przeprowadzi się do nowego lokum już za miesiąc, a jej brat dołączy do niej za rok. 

Uwaga! Mieszkanie trzy piętra niżej. W moim bloku. Tak sobie to wymyśliłam i już! Kiedy dowiedziałam się, że w moim bloku jest mieszkanie na sprzedaż, nie zastanawiałam się nawet przez chwilę. Będę miała moje pożyczone dzieciaki pod nosem - cieszyła się. 

Chodakowska udostępniła też nagranie, na którym widać, jej siostrzenica zareagowała na niespodziankę (screeny znajdziecie w naszej galerii).

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci

W poście Ewa Chodakowska odniosła się do swoich słów, że nie planuje powiększać rodziny. Podkreśliła przy tym, że dzieci siostry traktuje jak własne.  

W obliczu zamieszania wokół mojej deklaracji o nieplanowaniu macierzyństwa w przyszłości pozwolę sobie zauważyć na głos - nie mam swoich dzieci i owszem, ale są takie dzieci w mojej rodzinie, o które dbam jak o swoje. 

Dodała też, że jest na każde zawołanie swoich bliskich. 

Więcej o: