Kanye West załamał się podczas koncertu. Padł na kolana i wołał: Tracę rodzinę! Wszystko obserwowały dzieci i Kim

W czwartek miał miejsce koncert promujący najnowszy album Kanye Westa. Na trybunach siedziały jego dzieci oraz Kim Kardashian, z którą kilka miesięcy temu rozstał się raper. W trakcie wykonywania piosenki Love Unconditionally artysta padł na kolana i zaczął zanosić się płaczem.

W trakcie koncertu na stadionie w Atlancie Kanye promował swoja najnowszą płytę o tytule Donda. Nazwa ta nawiązuje do imienia zmarłej matki rapera, z którą był niezwykle związany. Jak podają zagraniczne portale, piosenki opowiadają historię ostatnich kilkunastu miesięcy, podczas których West przeżył wielokrotne załamania nerwowe, a jego małżeństwo z Kim Kardashian ostatecznie się rozpadło.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Kanye załamał się w trakcie koncertu na oczach dzieci i Kim

Szczególnie znaczący dla byłego związku Westa, jest utwór Love Unconditionally. Piosenka nawiązuje do małżeństwa z Kim. W trakcie wykonywania tego utworu podczas koncertu, który transmitowany był na żywo, raper niespodziewanie upadł na ziemię. Artysta zapłakał przed widzami i w kółko powtarzał frazę: tracę rodzinę, tracę rodzinę, tracę rodzinę... W tle można było usłyszeć również głos jego matki, która mówi: choćby nie wiem co, nigdy nie porzucisz swojej rodziny.

 

Sam tytuł znamiennego utworu nawiązuje do posta napisanego przez Kim Kardashian z okazji celebrowania Dnia Ojca. Kilka miesięcy temu była partnerka Kanye, umieściła na swoim Instagramie fotografię swojego ojca oraz Westa.

Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich niesamowitych ojców, których spotykamy w życiu. Kocham Was bezwarunkowo - napisała pod zdjęciem.

Do tych słów odnosi się raper w utworze ze swojej najnowszej płyty.

Media obiegły zdjęcia załamanego Kanye oraz zmieszanej Kim. Dzieci pary najwidoczniej również były zakłopotane, co ukazują fotografię opublikowane przez zagraniczne portale.

Więcej o:
Copyright © Agora SA