Izabela Janachowska dostanie własny program ślubny w Polsacie. "Wcześniej był obiecany Agnieszce Hyży" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Janachowska pojawi się w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" jako jedna z gospodyń show. Nasz informator donosi natomiast, że ma ona również zająć się programami ślubnymi na Polsat Cafe obiecanymi wcześniej Agnieszce Hyży.

Ten rok przyniósł zmianę w życiu Izabeli Janachowskiej. Odeszła ze stacji TVN, z któryą współpracowała w ostatnim czasie i przeniosła się do konkurencyjnego Polsatu. Jesienią będzie ją można oglądać w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie pojawi się nie jako tancerka, lecz jedna z prowadzących show. Tymczasem według naszego źródła w stacji podobno czekają na nią inne wyzwania.

Zobacz wideo

Izabela Janachowska poprowadzi programy ślubne w Polsacie

Od dawna wiadomo, że Izabela Janachowska jest mocno związana z branżą ślubną. Jest uważana za ekspertkę w tej dziedzinie - prowadzi portal poświęcony tej tematyce oraz ma sklep z sukniami, garniturami i innymi rzeczami na ten wyjątkowy dla pary młodej dzień. Może się również pochwalić programami o tej tematyce emitowanymi dotąd na kanałach TVN Style i TLC.

Justyna Nagłowska z synem, Borys SzycNagłowska szczerze o wyjazdach z dziećmi. "Niewiele mają wspólnego z terminem wakacje"

Tymczasem nasze źródło donosi, że po przejściu do konkurencji zajęłaby się formatami ślubnymi dla Polsat Cafe. Smaku dodawałby fakt, że wcześniej miała je zapowiedziane Agnieszka Hyży. Z Polsatem jest związana od dłuższego czasu i podobnie jak Janachowska, interesuje się wszystkim krążącym wokół branży związanej z ceremoniami dla par młodych.

Izabela Janachowska będzie prowadzić także programy o tematyce ślubnej w Polsat Cafe. Wcześniej miała je obiecane Agnieszka Popielewicz (Hyży – dop. red.), która od lat zajmuje się taką tematyką. Ma własny portal wedding.pl, regularnie prowadzi targi ślubne. Ale jakoś stacja nie wywiązała się z tych obietnic. Agnieszka ma prawo czuć się zawiedziona. Ona uwielbia wszystko, co wiąże się z biznesem ślubnym, Izabela też. Ale Agnieszka była pierwsza w stacji – zdradził nam informator.

PaullaPartner obdarował Paullę prezentem za kilka tysięcy złotych

Dla Izabeli Janachowskiej potencjalna praca przy nowych formatach byłaby dobrym rozwiązaniem.

Iza cieszy się z nowej współpracy z Polsatem, wierzy, że będzie to dla niej dźwignia marketingowa do dalszego rozwijania ślubnego biznesu. Agnieszka też. Zatem obie panie będą ze sobą rywalizować na rynku ślubnym – przekonuje nasz źródło.

O komentarz w tej sprawie nasza redakcja zwróciła się drogą mailową bezpośrednio do PR-u stacji Polsat. Na ten moment nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi.

Więcej o: