"Love Island". Stella już nie przyjaźni się z Anią. Straciła kontakt nie tylko z nią. "Zdystansowałam się"

Stella z programu "Love Island" podzieliła się z fanami smutną informacją. Uczestniczka straciła kontakt z Anią, która na wyspie była jej najbliższa. Co się stało?

Stella i Ania były uczestniczkami programu "Love Island", który jeszcze niedawno emitowała stacja Polsat. Przed długi czas widzowie obserwowali, jak między kobietami rodzi się przyjaźń. W wielu trudnych chwilach obie mogły na siebie liczyć i wzajemnie się wspierały, gdy partnerzy fundowali im emocjonalny rollercoaster. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

Izabela Trojanowska z córkąCórka Trojanowskiej wyrosła na piękną kobietę. Nie poszła w ślady mamy, ale ma talent

"Love Island". Stella nie przyjaźni się z Anią. Straciła kontakt nie tylko z nią

Program "Love Island" jest trampoliną do kariery dla wielu uczestników. Niesłabnącą popularnością cieszą się bohaterowie trzeciej edycji, m.in. zwycięzcy Caroline i Mateusz, ale także Ania i Stella, których zasięgi w mediach społecznościowych po zakończeniu show poszybowały w górę. Jak się okazuje, te ostatnie - choć na ekranach wydawały się bardzo blisko - nie znalazły dla siebie miejsca w prawdziwym życiu.

Zobacz też: "Love Island". Arsen i Angela rozstali się. Uczestnik wydał oświadczenie: Nic nie dzieje się bez przyczyny

W piątek Stella zorganizowała dla fanów serię pytań i odpowiedzi. Wielu z nich było ciekawych, czy celebrytka utrzymuje kontakt z koleżanką z willi. Odpowiedź mogła zaskoczyć.

Nie mam kontaktu. (…) Nie ma konfliktu. Kontakt po prostu się urwał. Nie potrzebuję nikogo na siłę w swoim życiu i ja również nie chcę w takim być - zakomunikowała.

Stella InstagramStella Instagram stella_staniszewska InstaStories

Mało tego, Stella straciła kontakt także z innymi uczestnikami trzeciej edycji "Love Island". Nie rozmawia już m.in. z Piotrem, z którym w willi, a nawet chwilę po programie, tworzyła związek, a także z Czarkiem i Walerią. Co się między nimi wydarzyło?

Każdy zajął się swoim życiem, karierą. Ja wróciła do siebie, bo nie mam takiego parcia na szkło i nie wszystko w tym wielkim świecie mi się podoba. Zdystansowałam się - napisała.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjachSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na rajskich wakacjach z dziećmi

Z relacji Stelli wynika, że nadal może liczyć natomiast na Maćka i Angelę.

Więcej o: