Agnieszka Kaczorowska została skrytykowana za wygląd przez internautkę. Nie puściła tego płazem i mocno odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie opublikowała komentarz, który pod najnowszym zdjęciem zamieściła obserwatorka jej profilu. Artystka była zniesmaczona słowami internautki i nie poprzestała na jednej relacji.

Agnieszka Kaczorowska niebawem przywita na świecie drugie dziecko. Artystka skrupulatnie relacjonuje w mediach społecznościowych przygotowania do tego wielkiego wydarzenia. Bohaterka niedawnej afery o "modę na brzydotę" nie pozwala przy tym, by hejterskie komentarze uchodziły internautom na sucho.

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Internautka krytycznie o wyglądzie Kaczorowskiej. Artystka natychmiast zareagowała

Pod ostatnim zdjęciem obserwatorka jej profilu zamieściła bardzo nietaktowny komentarz. W nawiązaniu do fotografii, na której Kaczorowska pozuje z ciążowym brzuchem, internautka napisała przykre słowa dotyczące wyglądu przyszłej mamy.

 
Źle Pani wygląda - czytamy pod postem.

Agnieszka Kaczorowska szybko zaregowała na te słowa. Na InstaStories odniosła się do komentarza obserwatorki i zapytała swoich odbiorców o powody, które mogą stać za takim zachowaniem.

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić, w jakim celu wchodzi się na czyjś profil, aby dodać taki komentarz? Minka/emotikon świadczy o tym, że chyba pani smutno z tego powodu. Proszę się nie smucić! Czuję się świetnie! Czuję się pięknie!

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram, @agakaczor

Internautka obraża Kaczorowską. Obserwatorzy bronią artystki

Następnie zdecydowała się również pokazać na InstaStories profil autorki komentarza. Opublikowała również odpowiedzi od swoich obserwatorów, którzy murem stanęli za Kaczorowską.

Brak akceptacji samej siebie, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Zazdrość, zazdrość i jeszcze raz zazdrość!
Szkoda marnować czas i energię na analizę negatywnych komentarzy - doradzali obserwatorzy.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram, @agakaczor

Trzeba przyznać, że pisanie takich niegrzecznych komentarzy pod adresem kobiety w ciąży, jest wyrazem ogromnej arogancji.

Więcej o: