Dolly Parton po 43 latach odtworzyła swoją okładkę "Playboya". To prezent urodzinowy dla męża. "Jestem seksowną dziewczyną"

Legenda muzyki country postanowiła stworzyć własną okładkę, odtwarzając tę, którą zrobiła dla "Playboya" w 1978 roku. Tym samym zrobiła mężowi niespodziankę z okazji urodzin. "Po 57 latach wciąż myśli, że jestem seksowną dziewczyną" - przyznała Dolly Parton.

Legenda muzyki country, obecnie 75-letnia Dolly Parton, zrobiła sesję, która miała być urodzinowym prezentem dla małżonka, Carla Thomasa Deana. Wydaje się, że sama również spełniła swoje marzenie, bo w jednym w wywiadów opowiadała, że w wieku 75 lat chętnie powtórzyłaby sesję sprzed lat. Propozycji nie dostała, ale znalazła sposób na realizację planu. 

Zobacz wideo Dolly Parton po 57 latach odtworzyła swoją okładkę "Playboya"

Dolly Pardon odtworzyła okładkę "Playboya"

Dolly Parton była pierwszą piosenkarką country, która wystąpiła w "Playboyu". Zrobiła to w 1978 roku, gdy miała 32 lata. Zapozowała wówczas w słynnym, kultowym dla magazynu przebraniu "króliczka" z nieodłącznymi elementami stroju - gorsetem, muszką i długimi uszami. Po latach wokalistka deklarowała chęć udziału w sesji w magazynie, gdy będzie miała 75 lat. Niestety, nie dostała takiej propozycji, ale znalazła na to inny sposób.

Z okazji 79. urodzin swojego męża Dolly zrobiła ukochanemu niespodziankę i odtworzyła sesję sprzed 43 lat. Na opublikowanym przez Parton filmiku widzimy ją w "króliczej" stylizacji. Dla porównania, trzyma w dłoniach dwa zdjęcia - archiwalne z 1978 roku i aktualne. Nawiązała też do zaprzestania wydawania papierowej wersji magazynu. 

Prawdopodobnie zastanawiacie się, dlaczego jestem tak ubrana. Cóż, to na urodziny mojego męża. Pamiętacie, jak mówiłam, że wrócę do "Playboya", mając 75 lat? Mam 75, a oni nie mają już gazety - mówiła na wideo na Instagramie.
 

Dolly żartowała, że chętnie przyjęłaby zapłatę za swoją pracę. 

Próbowałam wymyślić, co mogłabym zrobić, aby go uszczęśliwić. Po 57 latach wciąż myśli, że jestem seksowną dziewczyną i nie będę próbowała mu tego wyperswadować. Myślicie, że "Playboy" zapłaci za tę sesję? Bo ja uważam, że powinien - żartowała.

Ciekawy pomysł?

Zobacz też: Pamiętacie stare okładki Playboya z polskimi gwiazdami? Wzbudzały kontrowersje. Mucha uznała, że magazyn skończył się na jej sesji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.