Ciężarna Anna Dereszowska jak Marilyn Monroe. W białej sukience zwiedza Paryż, aż tu nagle ją podwiało

Anna Dereszowska zwiedzała Paryż, co chętnie relacjonowała na Instagramie. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. Na najnowszym zdjęciu zapozowała w białej sukience. Zainspirowała się kultową fotografią z Marilyn Monroe.

Rodzina Anny Dereszowskiej niebawem się powiększy. Aktorka o ciąży poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując fotografię z wyraźnie zaznaczonym brzuchem. Zapozowała z córką Leną i synem Maksem. Aktorka korzysta z urlopu i zwiedza Paryż. Opublikowała nowe zdjęcie, na którym odtworzyła kultową scenę z Marilyn Monroe i rozwianą sukienką. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała się w bikini na Instagramie

Katarzyna Cichopek na wakacjach.Katarzyna Cichopek pozdrawia z wakacji."Moje ukochane Taterki"

Anna Dereszowska jak Marilyn Monroe

Anna Dereszowska oczekuje narodzin trzeciego dziecka, które jest owocem jej związku z Danielem Duniakiem. Jej ukochany rzadko udziela się w mediach. Aktorka pokazała partnera podczas wspólnego projektu. Razem budują dom na Mazurach. Anna by oderwać myśli od remontu wymarzonego domu, razem z córką Leną wybrała się na wypad do Paryża. Aktorka chętnie publikowała zdjęcia z najbardziej turystycznych atrakcji stolicy Francji, a jej najnowsza fotografia zachwyciła fanów. 

Anna w białej sukience zapozowała na kratach wentylacyjnych, które podwiały jej kreację. Zdjęcie przywodzi na myśl kultowy kadr z Marilyn Monroe na planie filmu "Słomianego wdowca". Można zauważyć, że brzuch gwiazdy wyraźnie odznacza się pod zwiewną sukienką. Aktorka wakacyjną stylizację uzupełniła o słomkowy kapelusz i wygodne adidasy. 

Ostatni spacer po Paryżu (tym razem). Wracamy. To był super czas - napisała aktorka.
 

Fani w komentarzach komplementowali aktorkę. Oprócz skojarzeń z Marilyn Monroe, jedna z internautek zwróciła uwagę, że roześmiana Anna Dereszowska przypomina jej bohaterkę serii literackiej "Ania z Zielonego Wzgórza. 

Jak Marilyn Monroe nad metrem.
W tej sukience i w tym kapeluszu jest pani jak Ania z Zielonego Wzgórza.
Prawdziwa Paryżanka - czytamy.

Krystian Wieczorek, Maria SzafirskaWieczorek wybrał się z żoną na rower wodny. Internauci są zauroczeni jego ukochaną

Aktorka wygląda kwitnąco i widać, że wakacje z córką dały jej sporo frajdy. Jak wam się podoba?

Więcej o: