Katarzyna Cichopek pozdrawia z wakacji. Wolny czas spędza aktywnie. "Moje ukochane Taterki"

Katarzyna Cichopek wraz z mężem, Marcinem Hakielem, oraz dziećmi wybrała się na krótki urlop. Gwiazda zdecydowała się na aktywny wypoczynek, a zdjęciami ze szlaku podzieliła się na Instagramie.

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia. Nie unika pokazywania prywatnych chwil z rodziną, choć zawsze dba o to, by wizerunki jej pociech nie były całkowicie obnażone. Właśnie wybrała się na krótki urlop w polskie góry. Fotorelację z wyprawy zamieściła na Instagramie.

Katarzyna Cichopek z rodziną wypoczywają na górskim szlaku

Katarzyna Cichopek pozowała na górskim szlaku, a jej fotografem, jak dowiadujemy się z relacji na InstaStories, był dwunastoletni syn, Adam Hakiel. Nie zabrakło również ujęć z mężem. Szczęśliwa Katarzyna czule obejmowała Marcina, na którego twarzy malował się szeroki uśmiech.

Adam HakielAdam Hakiel Instagram, @katarzynacichopek

Serialowa Kinga Zduńska zdecydowała się również na upublicznienie fotografii z mostu nad górskim strumykiem. Ubrana w stylowy, liliowy dres gwiazda prezentuje na ujęciu nienaganną, wysportowaną sylwetkę.

 
Wędrówki małe i duże. Udało mi się wyrwać na kilka dni w moje ukochane Taterki. A wy, lubicie chodzić po górach? - zapytała internautów w poście.

Katarzyna Cichopek w górach. Fani zachwyceni

Obserwatorzy nie ukrywali zachwytu i pod zdjęciem wylali na Cichopek wiadro komplementów i serdeczności.

Widziałam dziś panią na śniadaniu. Wygląda pani tak samo pięknie jak w TV. Udanego pobytu, pozdrawiam!
Na drugim zdjęciu wyglądacie jak para siedemnastolatków.
Wspaniała stylówa pięknie pani wygląda - czytamy w komentarzach.

Część wyprawy Cichopek zdecydowała się również udokumentować w relacjach na InstaStories. Tam, przy użyciu nakładek dostępnych w aplikacji, częściowo ukryła wizerunek swoich dzieci.

Cichopek, HakielCichopek, Hakiel Instagram, @katarzynacichopek

Trzeba przyznać, że Kasia, Marcin oraz dwójka ich pociech wyglądają na niezwykle zgraną i uroczą drużynę.

Więcej o: