Barbara Kurdej-Szatan w burzy loków. Kręcone włosy wywołały poruszenie wśród fanów

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i na głowie zrobiła sobie burzę loków. Nową fryzurę pokazała na zdjęciach na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan rzadko zmienia fryzurę. W ciągu wielu lat jej kariery w show-biznesie wciąż pozostawała długowłosą blondynką. Tym razem zmieniła nieco odsłonę swojej fryzury i dodała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje z burzą loków na głowie. Kręcone włosy u aktorki bardzo spodobały się jej fanom. Komplementom nie było końca.

'40 kontra 20'"40 kontra 20". Matka i córka walczą o względy Kochanka. Doszło do konfrontacji

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w kręconych włosach

Barbara Kurdej-Szatan od lat jest wierna niezmiennemu kolorowi włosów i ich długości. Jednak ostatnio postanowiła coś zmienić. Aktorka zrobiła sobie mini sesję zdjęciową w nowej fryzurze. Podzieliła się fotkami z ogrodu. 

To ja dzisiaj - napisała pod zdjęciami.

W poście odezwało się wielu fanów, którym spodobała się nowa odsłona gwiazdy.

Super ci te włosy wyszły.
Boże, jaka ty jesteś piękna.
Śliczne zdjęcia, ładnie pani w kręconych włosach - skomentowali fani.
 

Dominika Gwit w stylizacji rodem z lat 80.Dominika Gwit przeszła metamorfozę. Pokazała się w oryginalnej stylizacji

Pokręcone włosy spodobały się też samej zainteresowanej, gdyż na zdjęciach widać, że dopisuje jej dobry humor i bawi się fryzurą. Trzeba przyznać, że aktorce pasuje takie wydanie.

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat związana jest z serialem "M jak miłość", w którym wciela się w rolę Joanny. To właśnie ten serial przyniósł jej największą popularność, a po nim pojawiły się inne propozycje aktorskie. Dała się poznać także jako sympatyczna prowadząca program "Kocham cię, Polsko". Prywatnie aktorka wiedzie spokojne życie u boku męża Rafała Szatana. Para ma dwójkę dzieci - dziewięcioletnią Hannę i rocznego Henryka. Po kilku miesiącach przerwy Kurdej-Szatan wróciła do pracy na planie.

Więcej o: