W czym tyłek Jennifer Lopez jest lepszy od polskiego tyłka? Egzystencjalne pytania Dody reakcją na "cenzurę" jej teledysku

Doda za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów, że jej najnowszy teledysk do piosenki "Don't Wanna Hide" emitowany jest w telewizji dopiero po 22. Piosenkarka nie ukrywała oburzenia. Zarzuciła stacjom cenzurę.

Doda przez półtora roku miała przerwę muzyczną. W tym czasie skupiła się na filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Wokalistka wróciła w wielkim stylu i wypuściła do sieci teledysk pt. "Don’t Wanna Hide", w którym między innymi nawiązała do rozwodu z Emilem Stępniem. Teraz na Instagramie opublikowała post, w którym zarzuciła szefom stacji telewizyjnych cenzurę jej teledysku. 

Zobacz wideo Doda chce własne reality-show. Znamy szczegóły. „Dawałam inny wizerunek"

Doda zarzuca stacjom telewizyjnym cenzurę teledysku "Don’t Wanna Hide"

Doda pod koniec czerwca zaprezentowała długo wyczekiwaną przez fanów piosenkę „Don’t Wanna Hide", która promuje film "Dziewczyny z Dubaju". W teledysku zaprezentowała się w skąpych strojach, w których ponętnie tańczyła. W najnowszym wpisie pożaliła się, że stacje telewizyjne blokują jej teledysk, podczas gdy piosenkę na serwisie YouTube odtworzono prawie dwa miliony razy. Zarzuciła stacjom podwójne standardy i zwróciła uwagę, że w takim razie powinni cenzurować wszelkie przejawy golizny, np. w teledyskach Jennifer Lopez

Pomiędzy brakiem logiki i konsekwencji w niepuszczaniu MOJEGO TELEDYSKU w tv przed 22 załączam ostre próby do tego bezeceństwa i perwersji. Dzięki @suzievictoriaa za lekcje i @damienkoba_hair za kuca (ps. bo tańczyć należy TYLKO W KUCU). Ocenzurujcie wszystkie tyłki w tv, w tym J.LO, który właśnie oglądam. A nie, sorry, to USA, czyli lepszy i można - napisała.

Przy okazji Dorota pokazała, jak wyglądały próby taneczne do teledysku. 

 

Pod postem wierni fani Dody wsparli ją w komentarzach. Skontaktowaliśmy się z różnymi stacjami telewizyjnymi z pytaniem, czy planują emisję teledysku polskiej wokalistki po godzinie 22, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Wygląda na to, że teledysk Dody jest za pikantny nie tylko dla Tik Toka ale również i dla stacji telewizyjnych. Wokalistka na Tik Tok jako pierwsza osoba w Polsce zorganizowała prapremierę teledysku, jednak został on zablokowany. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.