Małgorzata Socha jak Małgorzata Rozenek. Pozazdrościła wojaży w kamperze i pokazuje swój "nowy dom"

Małgorzata Rozenek dokładnie dokumentowała szwedzkie rodzinne wakacje spędzone w kamperze. Kibicowało jej sporo gwiazd, które przyglądały się jej poczynaniom. Małgorzata Socha postanowiła pójść śladem "Perfekcyjnej"? Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy tak podróżuje.

Małgorzata Rozenek zakończyła już dwutygodniową eskapadę kamperem po Szwecji. Pieczołowicie relacjonowała na InstaStories rodzinne przygody i zachęcała fanów do tego typu podróży. Małgorzata Socha pokazała, jak będzie mieszkać przez najbliższe dni. Podobnie jak celebrytka postanowiła podróżować z rodziną kamperem. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera? Ma tam nawet podgrzewacz

Aleksandra Hamkało w bikini pięć miesięcy po porodzie. Jej figura zachwyciła fanówAleksandra Hamkało na plaży pięć miesięcy po porodzie. Na rękach trzyma syna

Małgorzata Socha podróżuje kamperem 

Małgorzata Socha, podobnie jak Małgorzata Rozenek postawiła na urlop w kamperze. Aktorka wypoczywa z rodziną nad polskim morzem i publikuje wakacyjne fotki na Instagramie. Na czarno-białym zdjęciu zapozowała w nowoczesnym kamperze i zdradziła w opisie, że to jej nowy dom na najbliższe kilka dni. Aktorka ładuje baterie i spędza czas z rodziną. Nie poszła w ślady Małgorzaty Rozenek, która od samego rana nagrywała codzienne życie na kampingu w Szwecji. 

Mój nowy dom - podpisała zdjęcie aktorka.
 

Fani pod zdjęciem życzyli Małgorzacie udanego urlopu. 

Pani Małgosiu wakacje w kempingu to wakacje życia.
Najlepiej - czytamy.

Pod postem pojawił się również komentarz od osoby, która podpisała się jako koleżanka aktorki z wakacji. Wygląda na to, że Małgorzata w przeszłości regularnie wyjeżdżała na camping, co stało się już dla niej tradycją. Socha w odpowiedzi przyznała, że wróciła do korzeni. 

Wow, jak za dawnych czasów, co roku camping w Darłówku w ośrodku wojskowym. Tylko przyczepa inna. Pozdrawiam, koleżanka z wakacji.
Powrót do korzeni - odpowiedziała Małgorzata.

Krzysztof Krawczyk, Elvis Presley.Grób Krawczyka jak u Elvisa? Andrzej Kosmala pokazał zdjęcia

Myślicie, że aktorka spakowała tyle rzeczy, co Małgorzata Rozenek, która pokazywała, co zebrała ze sobą w podróż

Więcej o: