"Rolnik szuka żony". Q&A u Małgosi. Czy nie zawiodła się w wyborze partnera? Opowiedziała też, ile przytyła w ciąży

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" zorganizowała na Instagramie Q&A. Odpowiedziała na pytania od fanów. Przy okazji zdradziła, jak układa się jej z Pawłem Borysewiczem.

Małgosia Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie znalazła prawdziwą miłość. Związała się z Pawłem Borysewiczem, z którym jest już po ślubie. Doczekali się dwójki dzieci i tworzą świetnie dobraną parę. Małgosia na InstaStories odpowiedziała na kilka pytań od fanów. Zdradziła, kim byłaby, gdyby nie została rolniczką. Opowiedziała również, jak wygląda jej związek. 

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Adriana KalskaAdriana Kalska zaskoczyła nowym wcieleniem. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w TVP

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz zdradziła, jak układa jej się z Pawłem Borysewiczem 

Małgosia Borysewicz jest w stałym kontakcie z fanami i na Instagramie chętnie pokazuje, co obecnie dzieje się w jej życiu. Rolniczka postanowiła dać się bliżej poznać internautom i odpowiedziała na ich pytania. Wyjawiła, że podczas ciąży przytyła 21,16 kilogramów. Dzięki treningom udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży

Kolejne z pytań dotyczyło jej związku. Obserwator Małgosi zapytał, czy nigdy nie miała wątpliwości co do wyboru partnera. Małgorzata i Paweł poznali się w programie, a ta znajomość przerodziła się w poważny związek. Borysewicz nie ukrywała, że z mężem mają za sobą piękne, ale też i trudne chwile, jednak nigdy się na nim nie zawiodła i dobrze wybrała partnera, z którym chce spędzić resztę życia. 

Nie, przeżyliśmy chwile piękne, chwile trudne. Nie zawiodłam się — odpowiedziała Małgosia.

'Rolnik szuka żony'. Małgosia Borysewicz opowiedziała o związku z Pawłem Borysewiczem'Rolnik szuka żony'. Małgosia Borysewicz opowiedziała o związku z Pawłem Borysewiczem Fot. Instagram/ rolnikwszpilkach

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk w sportowym stroju pokazuje swój umięśniony brzuch

Małgorzata zdradziła również, kim chciałaby zostać, gdyby nie była rolniczką na pełen etat. Z rozbawieniem przyznała, że zostałaby fryzjerką. Borysewicz ma tytuł inżyniera i jest dyplomowaną rolniczką. Razem z mężem działają na gospodarstwie, które ma 75 hektarów. Oprócz tego wspólnie wychowują syna Ryszarda i córkę Blankę.

Więcej o: