Teresa Lipowska na zdjęciach z przeszłości. Tak gwiazda "M jak miłość" wyglądała jako 30-latka. Fani: Nic się nie zmieniła

Teresa Lipowska od lat wciela się w rolę Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość". Na początku lipca aktorka obchodziła 84. urodziny. W sieci pojawiły się zdjęcia z przeszłości, na których gwiazda TVP ma trzydzieści lat.

Teresa Lipowska jest gwiazdą serialu TVP, "M jak miłość". W tym miesiącu sławna aktorka skończyła 84 lata. Aktorka w udzielonych wywiadach podkreśla, że czuje się świetnie i w dalszym ciągu prężnie działa w zawodzie. Z okazji jej urodzin na Facebooku opublikowano archiwalne zdjęcia, na których można zobaczyć, jak wyglądała w wieku trzydziestu lat. 

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

Małgorzata Rozenek, Stanisław RozenekSyn Rozenek zaszczepił się. Gosia dumna: Odpowiedzialność! Internauci podzieleni

Teresa Lipowska na zdjęciach z przeszłości 

Teresa Lipowska od 21 lat jest związana z serialem "M jak miłość". Przez ten czas występowała nie tylko w serialach, ale również na deskach teatru. Aktorka na początku planowała zostać lekarzem, nawet złożyła papiery na dwie uczelnie. Jednak postanowiła związać karierę z aktorstwem. Do szkoły teatralnej dostała się nie mając jeszcze 16 lat. W wieku 20 lat zakończyła studia, a jej kariera ruszyła. 

84. urodziny obchodzi Teresa Lipowska - aktorka. Urodziła się w Warszawie. Ukończyła Średnią Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łodzi. W 1957 roku została absolwentką Szkoły Filmowej w Łodzi - czytamy.

Na zdjęciach można zauważyć aktorkę w wieku 30 lat. Lipowska w młodości również nosiła krótsze włosy w odcieniu ciemnego blondu. Aktorka zachwycała urodą i wyglądała bardzo dziewczęco oraz świeżo. Przez lata zagrała w siedemdziesięciu filmach, jednak rolą Barbary Mostowiak zaskarbiła sobie sympatię szerszego grona widzów.  

Natalia z 'Hotelu Paradise'Natalia z "HP" tłuszczem z brzucha powiększyła piersi. Efekt? Nie zadowala...

W komentarzach nie zabrakło życzeń urodzinowych i komplementów na temat wyglądu aktorki. Trzeba przyznać, że Teresa Lipowska zatrzymała czas i w dalszym ciągu ma w oku tę iskrę, jak naście lat temu.  

Więcej o: