Krzysztof Ibisz z narzeczoną wylecieli na urlop. Wypoczywają na Kanarach i pochwalili się zdjęciami

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska starają nie afiszować się ze swoim związkiem w mediach społecznościowych. Jednak od czasu do czasu zdradzają, jak mija im czas. Teraz wspólnie wylecieli na dwutygodniowy urlop na Wyspy Kanaryjskie. W sieci opublikowali zdjęcia z wyjazdu.

Krzysztof Ibisz pięć miesięcy temu oświadczył się uczestniczce "Top Model", Joannie Kudzbalskiej. Zakochani chronią swoją prywatność i raczej nie publikują w sieci romantycznych zdjęć. Teraz jednak prezenter wyjawił na Instagramie, że rozpoczął urlop i towarzyszy mu jego ukochana. Zakochani na swoich profilach podzielili się zachwycającymi kadrami z wakacji. 

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Mateusz HładkiMateusz Hładki długo walczył o upragnioną sylwetkę. Schudł 40 kilogramów

Krzysztof Ibisz wyleciał z narzeczoną na wakacje 

Krzysztof Ibisz konsekwentnie nie komentuje swojego życia prywatnego. Na Instagramie prezentera na próżno szukać zdjęć z Joanną Kudzbalską. Mimo że są narzeczeństwem, związek trzymają z dala od mediów. Krzysztof opublikował zdjęcie z urlopu na Wyspach Kanaryjskich i w opisie zdradził, czym będzie zajmował się przez najbliższe dwa tygodnie. Prezenter ma zamiar wypocząć i w międzyczasie zadbać o odpowiednią dawkę sportu, a także medytacji. 

Wreszcie długo wyczekiwane wakacje. Dwa tygodnie nic nierobienia, tylko spokój, życzliwość i radość. Inspirujące lektury, trochę sportu, medytacji i chill - napisał prezenter.
 

Przyszła żona Krzysztofa również podzieliła się zdjęciem z wakacji na Instagramie. Joanna opublikowała fotkę z romantycznej kolacji z dziennikarzem. Być może w przyszłości zdecydują się opublikować wspólne zdjęcie, ku uciesze fanów. W komentarzach zarówno pod postem Krzysztofa, jak i modelki nie zabrakło życzeń udanego urlopu. 

 

Marina Łuczenko, Wojciech SzczęsnyWojciech Szczęsny chwalony za stylówkę z Paryża. Outfit piłkarza wzbudził sensację

Krzysztof Ibisz bardzo długo nie potwierdzał, że jest zaręczony. Joanna Kudzbalska na Instagramie pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym z brylantem. Kobieta pracuje jako modelka. Jest również lekarką w jednym ze szpitali powiatowych. Kudzbalska jest młodsza od narzeczonego o 27 lat. Różnica wieku nie jest dla nich problemem i od kilkunastu miesięcy tworzą zgraną parę. Czekacie na ich wspólne zdjęcia z wakacji? 

Więcej o: