Jennifer Lopez zapytana o związek z Benem Affleckiem w telewizji na żywo. Jej reakcja zaskoczyła dziennikarkę

Jennifer Lopez została po raz pierwszy zapytana wprost o relację z Benem Affleckiem. Dziennikarka nie spodziewała się takiej reakcji piosenkarki.

Wygląda na to, że Jennifer Lopez i Ben Affleck nie mają zamiaru popełniać błędów z przeszłości i relacjonować swojego związku w mediach. Para, choć regularnie widywana przez paparazzi, do tej pory nie skomentowała żadnych doniesień. Jedna z dziennikarek amerykańskiego programu śniadaniowego "Today Show", Hoda Kotb, odważyła się wprost zapytać piosenkarkę o jej relacje z aktorem. Reakcja Lopez całkowicie zaskoczyła prezenterkę, która wyraźnie nie spodziewała się takiej odpowiedzi.

Zobacz wideo Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Pokazała, co działo się za kulisami

Jennifer Lopez zapytana o związek z Benem Affleckiem w telewizji na żywo

Jennifer Lopez pojawiła się wirtualnie w programie "Today Show", aby opowiedzieć o singlu charytatywnym, nagranym z Lin-Manuelem Mirandą "Love Makes the World". Artyści z okazji pięciolecia utworu postanowili przypomnieć o jego przesłaniu i wydać na nowo. Po kilku minutach rozmowy na temat piosenki i projektu, Hoda przeniosła swoją uwagę na życie prywatne Jennifer Lopez. Dziennikarka zaczęła sprytnie:

Wyglądasz na szczęśliwą, a znam cię od lat.
Jestem szczęśliwa. Zawsze taka jestem, jak mnie widzisz, Hoda - odpowiedziała Lopez.
Wyglądasz na jeszcze bardziej szczęśliwą. Muszę ci powiedzieć, że za każdym razem, gdy widzę zdjęcie ciebie i Bena, mówię: Ona wygląda na szczęśliwą. Wygląda na szczęśliwszą. Czy tak jest?
 

Po tym pytaniu nastała chwila ciszy. Piosenkarka, nie odnosząc się ani trochę do pytania Hody, zaczęła mówić o singlu "Love Makes the World". Mimo tego dziennikarka nie dawała za wygraną i wciąż chciała podpytać Lopez o więcej:

To ze mną rozmawiasz, wiesz o tym? - zapytała z humorem Hoda, odnosząc się do ich ciepłych relacji.
Wiem. Masz mój numer, możesz zadzwonić.
 

Myślicie, że doczekamy się wspólnego wywiadu Bena i J.Lo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.