Izabela Janachowska odchodzi z TVN? "Rzuciła papierami". Czym będzie się teraz zajmowała?

Izabela Janachowska podobno zrezygnowała ze współpracy ze stacją TVN. Tak twierdzi jeden z portali, powołując się na anonimowego informatora.

Izabela Janachowska zrezygnowała z pracy dla stacji TVN -  donosi portal Pudelek.pl. Specjalistka od organizacji ślubów na nudę jednak na narzekać nie będzie. Ma bowiem dostać program w konkurencyjnej stacji. 

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy

Izabela JanachowskaJanachowska oprowadza po budowie nowego lokum. "To będzie pokój Chriska"

Izabela Janachowska odchodzi z TVN

Izabela Janachowska podobno podjęła decyzję o odejściu z TVN. Jak podaje informator portalu, jej pożegnanie ze stacją było gwałtowne. 

Izabela Janachowska postanowiła rozstać się z TVN. W piątek rzuciła papierami - czytamy. 

Izabela JanachowskaIzabela Janchowska śpi z obciągniętymi stopami. Gwiazda podczas drzemki wygląda perfekcyjnie

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że słynna specjalistka od ślubów nie znika całkowicie z telewizji. Otrzymała bowiem ofertę od konkurencyjnej stacji i mamy zobaczyć ją na ekranie już podczas jesiennej ramówki. Czy nadal będzie zajmować się tematyką ślubną? To się okaże. Jak dodaje informator Pudelka, dla Izabeli Janachowskiej szykowane są dedykowane formaty lifestylowe.

Napisaliśmy do Izabeli Jachachowskiej z prośbą o komentarz w sprawie. Do czasu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi zwrotnej. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska otworzyła Showroom z sukniami ślubnymi. Wybraliśmy najpiękniejsze

Izabela Janachowska i jej historia ze stacją TVN

Izabela Janachowska ze stacją TVN związała się wiele lat temu. Gwiazda była odnoszącą sukcesy tancerką. W latach 2009-2011 występowała więc w roli partnerki tanecznej uczestników programu "Taniec z Gwiazdami" (show emitowała wówczas stacja TVN). O Kryształową Kulę walczyli u jej boku: Wojciech Medyński, Radosław Majdan, Przemysław Saleta, Paweł Staliński oraz Zbigniew Urbański. Janachowska przez kontuzję musiała zrezygnować z tańca, ale odnalazła nową pasję - organizację ślubów. Nie rozstała się wówczas również ze stacją TVN - dostała bowiem nowe formaty, takie jak: "I nie opuszczę cię aż do ślubu" czy "W czym do ślubu", które przyniosły jej populrność. 

Więcej o: