Kim jest synowa Donalda Tuska? Anna Lew-Tusk chętnie opowiada w mediach o pracy. O życiu prywatnym - nigdy

Anna Lew-Tusk to kobieta, o której niewiele wiadomo. Mimo wieloletniego związku z Michałem Tuskiem, trudno cokolwiek o niej powiedzieć. Unika mediów jak ognia.

Anna Lew-Tusk od początku związku z Michałem Tuskiem unika rozgłosu. Było wiadomo, że syn Donalda się z nią spotyka, pojawiły się nawet zdjęcia z uroczystości ślubnej w 2008 roku, jednak nigdy nie pozwoliła mediom wkroczyć w życie swojej rodziny. Sprawdziliśmy, czym na co dzień się zajmuje. 

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Czym zajmuje się synowa Donalda Tuska, Anna Lew-Tusk?

13 lat temu Michał Tusk ożenił się z Anną Lew, wówczas studentką medycyny, dziś lekarką. Mają dwóch synów. Ale próżno szukać w sieci ich zdjęć rodzinnych - trzymają się z boku, nie pchają przed kamery. Gdy brali ślub, na uroczystości pojawili się fotoreporterzy i wtedy powstały jedne z niewielu ujęć pary. Nic dziwnego, że ceremonia wzbudziła wówczas takie zainteresowanie - odbyła się w asyście policji i funkcjonariuszy BOR-u.

Co dokładnie robi Anna? Pracuje w Gdańsku, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dzieci w okresie prenatalnym i noworodkowy. Jest cenionym neonatologiem. Widać, że chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy. Właśnie tego typu wypowiedzi możemy znaleźć najczęściej, wpisując jej nazwisko w wyszukiwarce. Jedną z rozmów z Anną możecie znaleźć na kanale na YouTubie Szpital z Magdą. 

 

Annę można było zobaczyć także na zdjęciach Donalda Tuska, którymi podzielił się w 2019 roku.

 

To właśnie wtedy, razem z Michałem i dziećmi, wzięła udział w audiencji u papieża.

Anna Lew-Tusk z Michałem i dziećmiAnna Lew-Tusk z Michałem i dziećmi instagram.com@donaldtusk

Towarzyszyła im wtedy też m.in. Kasia Tusk, z którą ta się blisko przyjaźni.

Zobacz też: Kasia Tusk szczerze o relacjach z rodzicami. "Pierwszy raz od 15 lat są blisko"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.