Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Kossakowskim. "Dałabym sobie medal za wytrwałość"

Nie milkną echa po rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Dziennikarka niedługo po tym, jak media dowiedziały sie o końcu jej miłości, porozmawiała z jednym z tabloidów.

W połowie lipca w mediach pojawiły się pierwsze informacje na temat rozpadu małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Związek dziennikarzy zakończył się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Sami zainteresowani początkowo nie komentowali medialnych doniesień, jednak po dwóch dniach zdecydowali się zamieścić obszerne posty w mediach społecznościowych, w których potwierdzili te smutne informacje. Od tamtej pory minęło już trochę czasu, jednak emocje z tym związane nie maleją. Na chwilę po ogłoszeniu rozstania Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wystąpiła publicznie. Na jej palcu nie ma obrączki

Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu. "Dałabym sobie medal za wytrwałość"

Martyna Wojciechowska pojawiła się kilka dni temu na konferencji Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Po oficjalnej części spotkała się z dziennikarzami, którzy chętnie chcieli rozmawiać z nią również na temat rozstania z Kossakowskim. Dziennikarka sprytnie uniknęła odpowiedzi na niewygodne pytania. W rozmowie z "Faktem" skupiła się bardziej na sporcie, swoich osiągnięciach i macierzyństwie. Sama zainteresowana uważa, że w jednej z tych dziedzin zasłużyła na medal. Domyślacie się której?

Martyna Wojciechowska I Przemek KossakowskiKossakowski przerywa milczenie i komentuje rozstanie z Wojciechowską

Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal, za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje - mówiła dziennikarka.

Kossakowski, WojciechowskaBurza na Instagramie Kossakowskiego. Dziennikarz zareagował na komentarz fana

ZOBACZ TEŻ: KONIEC szwedzkich wakacji Majdanów. Małgorzata Rozenek z rodziną już w Polsce. Jak nastroje? Raz "minorowe", raz radosne

Więcej o: