Justyna Żyła znalazła pracę. "Wracam na stare śmieci". Tak dorabiała sobie jako nastolatka

Justyna Żyła ma nową pracę, którą połączy z pasją do gotowania. Gdzie znalazła zatrudnienie? Wyjaśniamy.

Justyna Żyła próbowała już w swoich sił w show-biznesie, wystąpiła m.in. w programie "Taniec z Gwiazdami" i wzięła udział w rozbieranej sesji fotograficznej dla "Playboya". Teraz postanowiła zarobić, skupiając się na tym, co ją pasjonuje, czyli na gotowaniu i pieczeniu.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła wróciła do pracy, w której dorabiała jako nastolatka

Justyna Żyła uwielbia gotować, co widać na jej Instagramie. Była żona Piotra Żyły często prezentuje w mediach społecznościowych przygotowane posiłki i wypieki. Jak się okazuje, teraz zaczęła pracę w cukierni i to wcale nie jest jej debiut.

Od niedawna przeżywam "powrót na stare śmieci". Przeżywam to bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni "dorabiałam" sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje - napisała na Instagramie.

Zobacz też: Justyna Żyła ostrzykuje sobie twarz. Drastyczne zdjęcia z widocznymi wkłuciami wrzuciła do sieci

Żyła wyznała też, że zamiłowanie do tej profesji odziedziczyła w genach. Jej mama pracuje jako cukiernik już od ponad 30 lat. W nowej pracy Justyna zajmie się produkcją wypieków oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Będziemy starać się regularnie prezentować wam za pośrednictwem Instagrama i Facebooka coraz to nowsze dzieła zdolnych cukierników, które powstają z moją drobną pomocą - dodała.
 

O Justynie Żyle zrobiło się głośno, kiedy do mediów trafiła informacja o rozwodzie z Piotrem Żyłą. Ostatnio sporo mówiło się też o konflikcie pomiędzy nią, a Marceliną Ziętek, nową partnerką skoczka. Być może nowa praca i wyzwania zawodowe pomogą jej ruszyć dalej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.