Magdalena Stępień już wyszła ze szpitala z małym Oliwierem. Pokazała pierwsze zdjęcie chłopczyka w jego łóżeczku

Magdalena Stępień niedawno urodziła, a już pochwaliła się zdjęciami, na których widać, że jej synek Oliwier leży we własnym łóżku. Szczęśliwa mama jest już z dzieckiem w domu.

Magdalena Stępień kilka dni temu została mamą. Chłopczyk, którego ojcem jest Jakub Rzeźniczak, dostał na imię Oliwier. Młoda matka właśnie opublikowała zdjęcia z informacją, że oboje wrócili do domu.

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Magdalena Stępień już wyszła ze szpitala

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przed paroma dniami zostali rodzicami. Dla modelki jest to pierwsze dziecko, natomiast piłkarz jest już ojcem trzyletniej Inez. Magdalena, w poniedziałek 19 lipca, poinformowała, że wraca z synem do domu.

Ten uśmiech może oznaczać jedno. Wychodzimy do domku z Oliwierkiem - napisała radośnie.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Magdalena Stępień/Instagram screen

Wszystko już zostało przygotowane na powitanie malca. Na zdjęciu, które modelka zamieściła w mediach społecznościowych, widać jak jej syn leży już we własnym łóżeczku w otoczeniu pluszaków, a jeden z nich ma wyhaftowane imię Oliwier.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Magdalena Stępień/Instagram screen

Tuż po porodzie modelka opublikowała zdjęcie, na którym trzyma dłoń syna. Potem zamieściła kolejne fotografie z podpisem: Najpiękniejsze 24 h mojego życia.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak nie są już parą

Niespełna miesiąc przed narodzinami dziecka Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień rozstali się. Uczestniczka piątej edycji programu "Top Model" usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z piłkarzem z mediów społecznościowych i zamieszczała cytaty o zranionej miłości.

Jeszcze w grudniu para wspólnie informowała, że spodziewa się dziecka i szybko zdradzili, że to będzie chłopiec. Chętnie publikowali zdjęcia i filmiki, jak przygotowują się do narodzin. Kupili mieszkanie, w którym przygotowali piękny pokój dla Oliwiera.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.