Znana tenisistka pokazała dziecko. Miesięczna córeczka już podróżuje z nią samolotem. Fani podzieleni

Caroline Woźniacki pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jej mała córeczka ma na koncie pierwszą podróż samolotem. Niektórzy fani nie pożałowali tenistce uszyczpliwych komentarzy.

Caroline Woźniacki niedawno została mamą. Utytułowana duńska tenisistka o polskich korzeniach w czerwcu przywitała na świecie córeczkę. Olivia ma dopiero nieco ponad miesiąc, a już podróżuje ze znaną mamą po świecie.

Zobacz wideo Krzyżówka z Agnieszką Radwańską

Laura Lopes, książę WilliamCórka Camilli i William latami skakali sobie do oczu. Kim jest Laura Lopes?

Caroline Woźniacki pokazała nowe zdjęcie z córką

Caroline Woźniacki od kilku lat jest związana z byłym koszykarzem, Davidem Lee. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym, a w 2017 roku zaczęła oficjalnie pokazywać na branżowych imprezach. Dwa lata później wzięli ślub, a teraz wspólnie wychowują dziecko. Dziewczynka, która przyszła na świat 14 czerwca 2021 roku, otrzymała na imię Olivia i nosi podwójne nazwisko - po obojgu rodzicach.

Choć Caroline Woźniacki jest już na tenisowej emeryturze, to nadal dużo podróżuje. W ostatniej wyprawie towarzyszyła jej córka. Sportsmenka pochwaliła się, że pierwszy lot dziewczynki zakończył się sukcesem. Pod postem, który zamieściła na Twitterze, Caroline wspierają m.in. Tomasz Lis czy Janusz Piechociński, ale ciepłe słowa płyną od fanów z całego świata.

Świetnie cię widzieć. Szkoda, że nie możemy już cię oglądać na korcie. Wszystkiego dobrego.
Ależ cudownie - piszą internauci.

Post Caroline niektórym użytkownikom Twittera nie przypadł do gustu. Internauci doczepili się tego, że gwiazda kobiecego tenisa prowadzi luksusowe życie i lata prywatnym samolotem.

Spróbuj w klasie ekonomicznej.
Gdybym latała prywatnym samolotem, mój lot też byłby udany - piszą internauci.

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska z "Top Model" wzięła ślub. Panna młoda wyglądała zachwycająco

Caroline Woźniacki bez wątpienia ciężko pracowała na sukces. Zwyciężyła w 30 turniejach WTA w grze pojedynczej, w tym sześciu rangi WTA Premier Mandatory i WTA Premier 5. W Wielkim Szlemie osiągnęła finał US Open 2009 i 2014, natomiast swój pierwszy wielkoszlemowy tytuł zdobyła podczas Australian Open 2018. Dwa lata później zakończyła karierę. 

Więcej o: