Jarosław Bieniuk świętuje rocznicę związku z Zuzanną Pactwą. Opublikował romantyczne zdjęcia: Pierwszy rok

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa mają powody do świętowania. Minął rok, od kiedy są w związku. Piłkarz opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcia z ukochaną.

Jarosław Bieniuk przed laty był związany z Anną Przybylską, z którą doczekał się trójki dzieci. Aktorka siedem lat temu zmarła na raka trzustki, a piłkarz od tej pory samotnie opiekował się dziećmi. Zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się syna Kazika. Związek ten nie przetrwał i rozstali się w zgodzie. Od roku Jarosław spotyka się z modelką, Zuzanną Pactwą. Para świętuje pierwszą rocznicę związku. Z tej okazji pokazał romantyczne zdjęcia z partnerką. 

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce na molo

Maja BohosiewiczFani dostrzegli w sypialni Bohosiewicz zabawkę erotyczną. Rekomenduje: Polecam

Jarosław Bieniuk świętuje rocznicę związku z Zuzanną Pactwą 

Gdy wyszło na jaw, że Jarosław Bieniuk jest w nowym związku, piłkarz na początku nie publikował zdjęć z partnerką. Po czasie zaczął śmielej dodawać fotki z Zuzanną Pactwą, która skradła jego serce. Jarosław w towarzystwie dzieci i modelki regularnie wylatuje na wspólne wakacje. Na Instagramie podzielił się z fanami wiadomością, że świętują rok związku. Z tej okazji opublikował romantyczne zdjęcia z Zuzanną, na których czule się całują. 

Pierwszy rok. Happy anniversary - napisał piłkarz.

Jarosław Bieniuk świętuje pierwszą rocznicę związku z Zuzanną PactwąJarosław Bieniuk świętuje pierwszą rocznicę związku z Zuzanną Pactwą Fot. Instagram/ jaretpalmer

Pod wpisem nie zabrakło komentarzy od znanych osób z branży, które życzyły powodzenia w kolejnych latach. Związek Jarosława i Zuzanny wsparła również Oliwia Bieniuk, która ma bardzo dobrą relację z partnerką ojca. Wystąpiła jako modelka promując nową markę Zuzanny

Cudni. Kolejnych wielu lat razem - napisała Natalia Siwiec. 
Kocham - dodała Oliwia Bieniuk. 
Dobry rok, niech rozkwita miłość - czytamy.

Piłkarz zabrał ukochaną na romantyczny rejs po Morzu. Na InstaStories opublikował krótkie nagranie, na którym widać jak opijają dalsze lata związku szampanem. 

Płyniemy po następny rok i więcej - napisał Bieniuk.

Zuzanna nie pozostała mu dłużna i również uczciła rocznicę, publikując wakacyjne zdjęcie z partnerem. Pochwaliła się również bukietem róż od Jarosława. 

 

Przemek Kossakowski, Martyna WojciechowskaKossakowski odniósł się do rozstania z Wojciechowską. Internauci komentują jego słowa

Tworzą ładną parę? 

Więcej o: