Marta Wierzbicka wybrała się do fryzjera i postawiła na letnią metamorfozę. Internauci porównują ją do innej aktorki: Jak Cielecka

Marta Wierzbicka wybrała się ostatnio do fryzjera, a końcowym efektem pochwaliła się na Instagramie. Fani są zachwyceni.

Marta Wierzbicka po latach spędzonych na planie serialu "Na Wspólnej" postanowiła odłożyć swoją karierę telewizyjną na drugi plan i poświęcić się grze w teatrze. Aktorka aktywnie działa też w social mediach. Na Instagramie dzieli się z fanami kadrami z codziennego życia. Teraz pochwaliła się wizytą u fryzjera.

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę

Marta Wierzbicka podzieliła się relacją z wizyty u fryzjera. Na jednej z fotografii aktorka zalotnie patrzy w obiektyw, chwaląc się nowymi włosami. Widać odświeżony kolor i delikatnie cięcie. Gwiazda postawiła na naturalny look i wybrała odcień ciemnego blondu z jasnymi refleksami. Marta przyjaźni się ze swoją fryzjerką, dlatego z nią zrobiła sobie selfie.

Wypielęgnowane włosy Marty pięknie odbijają promienie letniego słońca. Na wizytę w salonie aktorka wybrała casualową stylizację. Biały t-shirt, brązowe, krótkie spodenki i sportowe buty. Całość uzupełniła delikatną, złotą biżuterią. W opisie pod postem zaznaczyła, że bardzo lubi chodzić do fryzjera, bo po wyjściu z salonu czuje się pięknie. Podziękowała też swojej stylistce fryzur.

Jak zwykle po wyjściu od ciebie czuje się pięknie i kobieco. Dziękuję!
 

W komentarzach posypały się komplementy. Obserwatorzy są zachwyceni letnią metamorfozą aktorki. Nawet Filip Bobek, który dał się bliżej poznać widzom jako Marek w serialu "BrzydUla", dodał w komentarzu emotkę ognia.

Marta Wierzbicka, Filip BobekMarta Wierzbicka, Filip Bobek Instagram / @mtttttm

Jak Cielecka.
Dla mnie bomba.
Marta, za***ista zawsze.
Piękna jesteś!

Też widzicie podobieństwo do Magdy Cieleckiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.