Edyta Pazura wrzuciła do sieci zdjęcie półnagiego męża. Cezary sam poprosił o fotografię, a o publikację? "Najlepszy kadr"

Nowy post Edyty Pazury staje się coraz popularniejszy. Celebrytka pochwaliła się wysportowaną sylwetką ukochanego. Cezary będzie zadowolony?

Edyta Pazura z mężem oraz dziećmi relaksuje się od kilku dni nad polskim morzem. Na bieżąco wrzuca pojedyncze relacje na InstaStories, chwaląc się urokliwym wyjazdem. W piątek wieczorem opublikowała natomiast na tablicy zdjęcie Cezarego. Jest jego autorką.

Zobacz wideo Edyta Pazura zabrała córkę do fryzjera

Edyta Pazura wrzuciła do sieci zdjęcie półnagiego męża. Cezary sam poprosił o fotografię, a o publikację? "Najlepszy kadr"

Edyta Pazura stała się medialną osobą dzięki małżeństwu ze znanym aktorem. Szybko zyskała sympatię Polaków i można powiedzieć, że ma swoich fanów. Jest bardzo otwarta, a w sieci często dzieli się macierzyńskimi przemyśleniami oraz radami. Nie stroni od publikowania fotografii dzieci oraz... półnagiego Cezarego.

Mąż prosił o fotę. Wybrałam najlepszy kadr - ekscytowała się dumna z siebie Edyta.
 

Pod postem już pojawiło się kilka opinii, jednak włączona została opcja ograniczonego dodawania komentarzy.

Wspaniałe zdjęcie! Wyeksponuje kulturystyczną sylwetkę.
Klata najważniejsza!
Pełen profesjonalizm - chwalili Edytę internauci.

Śmieszkom może nie być końca, jednak sylwetka 59-letniego aktora imponuje. Jakiś czas temu Cezary Pazura opowiedział naszemu reporterowi, jak dba o zdrowie oraz jak często bywa na treningach.

Ćwiczę regularnie trzy razy w tygodniu, trening trwa zazwyczaj godzinę i 15 minut plus oczywiście rozgrzewka i stretching. Mam o tyle szczęście, że nie muszę stosować żadnej diety, bo moja rodzina to rodzina chudzielców, także ile bym nie zjadł, zawsze wszystko spalę. Nie wiem, jak to się dzieje. Jakiś dar z nieba. Mnie jest łatwiej schudnąć, niż przytyć. Więc jak reżyser każe mi schudnąć, to biorę rolę, jeśli odwrotnie, nie ma opcji - wyznał.

Zazdrościcie tak dobrej przemiany materii?

Edyta Pazura z córkami, Małgorzata RozenekEdyta Pazura o marzeniu córki. Jeszcze do niedawna takie samo miała Rozenek

Więcej o: