Polka olśniła na czerwonym dywanie w Cannes. Karolina Muller pokazała się w kilku kreacjach

Modelka Karolina Muller pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Gwiazda zaprezentowała się w stroju od polskiej projektantki Marty Banaszek.

Od 6 do 17 lipca trwa 74. Festiwal Filmowy w Cannes. W tym roku święto kina różni się nieco od poprzednich edycji - wydarzenie stawia bowiem na ekologię i odbywa się pomiędzy kolejnymi falami pandemii. Jedną ze zmian jest obowiązek wpłacenia przez każdego uczestnika po 20 euro w ramach planu zmniejszenia śladu węglowego Cannes. W ostatnich dniach gwiazdy chętnie przyjeżdżają na Lazurowe Wybrzeże, aby zaprezentować się na prestiżowym czerwonym dywanie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna laureatka honorowej Złotej Palmy - Jodie Foster. Przybyła na galę wraz z żoną Alexandrą Hedison. Sensację niezwykłą kreacją wzbudziła również Bella Hadid, która zdecydowała się na dość nietypową biżuterię w kształcie płuc. Na czerwonym dywanie nie zabrakło także polskich postaci - obecna była na przykład Anja Rubik oraz Karolina Muller, która zachwyciła zgromadzonych fotoreporterów.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Książę HarryKsiążę Harry potajemnie nagrywał rodzinę królewską? Chodzi o nowy dokument

Karolina Muller olśniła na czerwonym dywanie w Cannes

Karolina Muller, polska modelka i aktorka, zapozowała przed fotoreporterami w wyjątkowych stylizacjach. Wśród nich również nie zabrakło polskiego akcentu - czarny komplet, który wybrała na jeden z filmowych pokazów, to garnitur pochodzący od polskiej projektantki Marty Banaszek. Modelka całość dopełniła połyskującym topem w stylu lat 90. oraz białymi butami. Fantastycznie skontrastowały się z resztą stroju.  

 
 

Kim jest Karolina Muller?

Karolina Muller pochodzi z Elbląga i dzieciństwo spędziła w Polsce. Jako nastolatka wyjechała do Danii na wakacje, gdzie została odkryta przez fotografkę, która skontaktowała ją z agencją modelek w Nowym Jorku Elite Model Management.

 

Doda, Max HodgesFani pytają Dodę, czy jest zakochana. Twierdzi, że nie, ale... spekulacji jest coraz więcej

Po wielu latach prac w branży może się pochwalić okładką do włoskiego i francuskiego Vogue’a, Marie Claire czy Glamour. Współpracowała również z takimi markami jak: Versace, Ralph Lauren, Valentino Giorgio Armani oraz Dior.

Więcej o: