Martyna Wojciechowska pierwszy raz komentuje rozstanie z Kossakowskim. "Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija"

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy publicznie odniosła się do informacji na temat zakończenia jej związku z Przemysławem Kossakowskim. Podróżniczka opublikowała obszerny post, w którym opowiedziała o rozpadzie związku. Jak sama przyznaje, wciąż cierpi.

Ponad trzy lata temu Martyna Wojciechowska zaczęła spotykać się z Przemkiem Kossakowskim. Para wzięła ślub w październiku 2020 roku, jednak jak się okazało, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Martyna Wojciechowska pierwszy raz komentuje rozstanie z Kossakowskim

Wiadomość o rozstaniu Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej pojawiła się w mediach w środę 14 lipca. Dzień później dziennikarka i podróżniczka zamieściła obszerny post, w którym pierwszy raz skomentowała rozstanie.

Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie - zaczęła podróżniczka.

Martyna WojciechowskaWojciechowska i Kossakowski się rozstali. Dziś podróżniczka poszła na event

Jak sama przyznaje, koniec związku był dla niej samej wielkim zaskoczeniem. Nie spodziewała się, że miłość się skończy. Dodaje, że przysięga była dla niej bardzo ważna.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - czytamy we wpisie.
Zobacz wideo

Mimo że od rozstania minęło już sporo czasu, Martyna Wojciechowska jest wciąż bardzo smutna.

Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - zakończyła wpis.
 

Myślicie, że Przemek Kossakowski też wyda specjalne oświadczenie?

Więcej o: