Anja Rubik bryluje w Wenecji. Modelka postawiła na odważny komplet. Trudno oderwać od niej wzrok!

Anja Rubik została przyłapana przez paparazzich w Wenecji. Tym razem możemy zobaczyć, jak prezentowała się poza czerwonym dywanem.

Anja Rubik przez kilka dni gościła na Festiwalu Filmowym w Cannes. Modelka pojawiła się dwukrotnie na czerwonym dywanie i wzbudziła niemałe zamieszanie odważnymi stylizacjami. Podczas pierwszego wyjścia zaprezentowała się w długiej, czarnej sukni z bardzo głębokim wycięciem, co tylko podkreśliło jej długie nogi. Kolejnego dnia pozowała fotografom również w ciemnej sukni, tylko że tym razem ta była okraszona piórami. Charakteru całej stylizacji dodał mocny, czarny makijaż i oryginalna biżuteria. Po tygodniu spędzonym w Cannes, Anja Rubik przeniosła się do Wenecji, co również nie umknęło czujnym oczom paparazzich. Jak się prezentowała?

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Anja Rubik bryluje w Wenecji. Modelka postawiła na odważny komplet. Sam stanik i marynarka

W Wenecji Anja Rubik miała o wiele więcej czasu dla siebie, z czego chętnie korzystała. Modelka wybrała się do restauracji, co zrelacjonowali paparazzi. Jak prezentowała się poza czerwonym dywanem? Jak widać, również elegancko i znacznie odważniej. Tego dnia miała na sobie czarne spodnie z wysokim stanem, do których dobrała oversizową marynarkę tego samego koloru. Co ciekawe, modelka zrezygnowała z bluzki i pod marynarką miała założony jedynie koronkowy biustonosz. Zobaczcie zresztą sami.

Anja RubikAnja Rubik Forum

Podoba wam się Anja Rubik w takim wydaniu? Dajcie znać w komentarzach, a po więcej zdjęć modelki zerknijcie do naszej galerii na górze artykułu.

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą Katarzyną KurdejKurdej-Szatan z siostrą w identycznych bikini. Ciężko je rozróżnić. "Niczym bliźniaczki"

ZOBACZ TEŻ: Ten rozwód Zbigniewa Zamachowskiego był najbardziej bolesny. Pierwsza żona po rozstaniu zamieszkała ze znaną wokalistką

Więcej o: