Barbara Kurdej-Szatan z siostrą w identycznych bikini. Ciężko je rozróżnić. "Niczym bliźniaczki"

Barbara Kurdej-Szatan dodała na Instagramie zdjęcia z siostrą, na których obie panie pozują w identycznych bikini i zwiewnych narzutkach. Fani dostrzegli duże podobieństwo i początkowo myśleli, że to odbicie lustrzane aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan dodała na Instagramie zdjęcia z siostrą. Panie spotkały się i wypoczywały nad basenem, robiąc sobie mini sesję zdjęciową. Zapozowały w takich samych strojach kąpielowych i długich, letnich narzutkach w zwierzęcy print. Fani od razu dostrzegli podobieństwo.

Książę William, Meghan Markle i książę HarryKsiążę William ma dość Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zmieni taktykę

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z siostrą w identycznych bikini. Fani zaskoczeni

Wyluzowane Barbara Kurdej-Szatan i jej siostra Katarzyna Kurdej zapozowały do zdjęć w prawdziwie wakacyjnych stylizacjach, sącząc wino z kieliszków. Fani zareagowali entuzjastycznie na fotki sióstr. Niektórzy nawet nie zorientowali się, że to dwie różne osoby.

W pierwszej chwili, zanim popatrzyłam na twarze, pomyślałam, że to zdjęcie z lustrem.
Zdjęcie wygląda jak z dobrych wczasów. Kto by pomyślał, że mogą takowe być też w kuchni. Pięknie wyglądacie, niczym siostry bliźniaczki.
Wow, pierwszy raz widzę podobieństwo. Najpierw myślałam, że to zdjęcie przy lustrze - napisały fanki pod zdjęciami.
 

Anna Korcz ma powody do domu. Pochwaliła się drugim wnuczkiemAnna Korcz powitała na świecie drugiego wnuka. Jej córka urodziła i pokazała zdjęcie

Znacznie więcej zdjęć sióstr można za to zobaczyć na profilu Katarzyny Kurdej na Instagramie. Ta często publikuje wspólne fotki. Widać, że panie często się spotykają i mają ze sobą dobry kontakt.

Razem się wygłupiamy, śmiejemy, płaczemy, przeżywamy, przeklinamy... Prawdziwa bliskość nie zna pojęcia popularność - napisała Katarzyna Kurdej w jednym z postów pełnym zdjęć ze sławną siostrą.

Sama również jest związana z branżą artystyczną. Jest aktorką i wokalistką Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie występuje w musicalach. Tworzy także własne piosenki. Jeden z utworów napisała i wykonała z okazji strajku kobiet w 2020 roku.

Więcej o: