Hilary Duff podzieliła się zdjęciami z domowego porodu. "Myślałam, że zacznę chodzić po ścianach"

Hilary Duff w marcu 2021 roku urodziła trzecie dziecko. Teraz postanowiła podzielić się szczegółami porodu i dodała zdjęcia, które wykonano podczas tej wyjątkowej chwili.

W marcu na świat przyszło trzecie dziecko Hilary Duff, córka Mae James Bair. Choć od porodu minęły prawie cztery miesiące, to właśnie teraz artystka zdecydowała się pokazać szczegóły z tego dnia. Na Instagramie zamieściła serię zdjęć z toczącej się akcji porodowej.

Martyna WojciechowskaWojciechowska i Kossakowski się rozstali. Dziś podróżniczka poszła na event

Zobacz wideo Fizyczne przygotowanie do porodu. Dlaczego jest takie ważne? Jak się do niego zabrać?

Hilary Duff pokazała zdjęcia z porodu. "Czuję się gotowa"

Aktorka nie ukrywa, że ostatni poród był równie dużym przeżyciem, co poprzednie. Gwiazda rodziła w swoim domu, przy wsparciu męża i douli, czyli kobiety doświadczonej w macierzyństwie, która podczas porodu wspiera rodzącą fizycznie i psychicznie. Córka gwiazdy przyszła na świat w pompowanym basenie. Jednak zanim to nastąpiło, Hilary Duff korzystała m.in. z piłki i masaży, a także spacerów po domu.

Czuję się gotowa podzielić się zdjęciami z dnia urodzin Mae! Abym czuła się bezpiecznie podczas porodu i dotarła do celu, niezbędny był odpowiedni system wsparcia. (...) Mój mąż był największą oazą spokoju w całym domu, kiedy myślałam, że zacznę chodzić po ścianach. A moja mała Molly była niezwykłą doulą, która siedziała ze mną, gdy potrzebowałam ciszy i spokoju. Bardzo spodobało jej się to, że siedziałam na podkładach dla psów, bo wody odeszły mi kilka godzin wcześniej. Była też moja mama, która dbała o przekąski i z nerwowym uśmiechem obserwowała jak jej córka wydaje na świat kolejną wnuczkę - opisała całą sytuację Hilary Duff.
 

Sylwia Bomba porównała zdjęcia, Instagram kontra rzeczywistość.Sylwia Bomba w zabawny sposób porównuje zdjęcia z córką. Instagram kontra rzeczywistość

Dodała także, że ciąża i poród to ciężka praca, niezależnie od tego, w jaki sposób dzieci przychodzą na świat - siłami natury czy przez cesarskie cięcie. Drogę macierzyństwa nazwała "żmudną, magiczną i cudowną przygodą".

Od momentu zajścia w ciążę, poród, karmienie piersią i odpowiedzialne wychowanie tych małych istotek. To całkowicie pochłania - dodała aktorka.

Jej zdaniem matki są "wszechmocne" i są w stanie przenosić góry. Ojcem dziewczynki jest mąż aktorki, Matthew Koma, z którym wzięła ślub w 2019 roku. Para ma jeszcze starszą córkę, a także wychowuje razem syna gwiazdy z poprzedniego małżeństwa. 

Więcej o: