Dopiero co wyszło na jaw, że Wojciechowska i Kossakowski się rozstali. Dziś podróżniczka poszła na event i przemawiała

Martyna Wojciechowska pojawiła się na konferencji prasowej Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od momentu, kiedy do prasy przedostały się plotki o kryzysie w jej związku z Kossakowskim.

14 lipca do mediów dotarła informacja, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski się rozstali. Od medialnej burzy nie minęła jeszcze doba, a podróżniczka zdecydowała się na publiczne wystąpienie. Wojciechowska wzięła udział w imprezie organizowanej przez Polski Komitet Paraolimpijski. Na swoim InstaStories zamieściła nagranie. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wystąpiła publicznie. Na jej palcu nie ma obrączki

Martyna Wojciechowska przemawia na evencie 

Martyna Wojciechowska 15 lipca pojawiła się na imprezie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Wszystko dlatego, że została ambasadorką paraolimpijek. Podróżniczka wystąpiła w towarzystwie Roberta Korzeniowskiego, który z kolei objął swoim patronatem paraolimpijczyków. 

Wojciechowska podczas konferencji weszła na scenę i wygłosiła krótką przemowę. Podkreśliła, że jest dumna z powierzonego jej zadania. Relacja z wydarzenia znalazła się na jej InstaStories. 

Jestem dumna, że zostałam ambasadorką polskich paraolimpijek - czytamy na jednym z zamieszczonych nagrań. 

Martyna Wojciechowska postawiła tego dnia na casualowy strój - czarną bluzkę i ciemne spodnie. Rozpuściła też włosy i zdecydowała się na delikatny makijaż (screeny znajdziecie w naszej galerii). To, co jednak zwraca uwagę, to fakt, że na dłoni podróżniczki zabrakło obrączki.  

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem? O co chodzi

Zaledwie 14 lipca w mediach pojawiły się doniesienia, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się i to już kilka miesięcy po ślubie. Niedługo po ceremonii podróżnik miał wyprowadzić się z mieszkania, które dzielił z Wojciechowską i jej nastoletnią córką. Oboje nie skomentowali tych doniesień, choć w mediach społecznościowych gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" nie brak sugestywnych wpisów. 

Więcej o: