Córka Anny Korcz urodziła. Aktorka powitała na świecie drugiego wnuka: Dzisiaj mam pełen miłości dzień

Ania Korcz w kwietniu poinformowała, że jej rodzina niebawem się powiększy. Córka znanej aktorki doczekała się już syna Franka, a teraz powitała na świecie kolejne dziecko. Anna Korcz nie ukrywała dumy i juz pochwaliła się wnukiem.

Anna Korcz jest bardzo rodzinną osobą. Na InstaStories przyznała ostatnio, że miała sporo stresów, bo jej córka Ania pojechała do szpitala rodzić. Aktorka w tym czasie zaopiekowała się wnuczkiem Frankiem, by chwilę później pochwalić się, że na świecie jest już jej drugi wnuczek. Córka gwiazdy "Na Wspólnej" opublikowała urocze zdjęcie noworodka. 

Zobacz wideo Anna Korcz: W czasie pandemii artyści zostali pominięci przez rząd. Jesteśmy spychani na margines i bardzo nieładnie się nas traktuje

Córka Anny Korcz urodziła po raz drugi

Dla Anny Korcz rodzina jest najważniejsza. Aktorka nie posiadała się ze szczęścia, że została babcią. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym tryska radością i opatrzyła je wymownym wpisem. Zaapelowała do fanów, by darzyli się większym szacunkiem i miłością. Podkreśliła, że tego dnia w jej życiu miłości nie brakował. Wszystko za sprawą pojawienia się na świecie kolejnego wnuczka. 

Kochani! Tyle przykrych wiadomości czytam w necie. Bardzo mi z tym źle, że ludzie nienawidzą się na wzajem! Nic nie mogę na to poradzić. Mogę jedynie ze swej skromnej strony zarażać Państwa dobrem i miłością. Dzisiaj mam pełen miłości dzień. Po raz drugi zostałam babcią. Jasio kolejny raz został wujkiem. Bądźcie szczęśliwi. Bądźcie dobrzy dla siebie i bliźnich - napisała aktorka.
 

Córka Anny Korcz, Ania opublikowała na swoim profilu urocze zdjęcie noworodka. Nie zdradziła, jakie imię wybrali z mężem, Piotrem Kalitkowskim. Wiadomo tylko, że jest to to chłopiec, a jego imię zaczyna się na literkę T. 

Witaj mały T. 13.07.2021 - czytamy.
 

W komentarzach posypały się gratulacje, a życzenia złożyła Marina Łuczenko-Szczęsna, Anna Lewandowska, czy Zofia Ślotała-Haidar.

My również serdecznie gratulujemy. 

Więcej o: