Martyna Wojciechowska jest zasypywana pytaniami o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. Odpowiedziała na komentarz internautki

Martyna Wojciechowska jest zasypywana pytaniami o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. W końcu odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się pod koniec 2020 roku. W październiku na ich profilach społecznościowych pojawiły się ślubne zdjęcia. Niespełna rok później w mediach pojawiła się informacja o ich rzekomym rozstaniu, do którego miało dojść niedługo po ceremonii. Czyżby podróżniczka w jednym z komentarzy potwierdziła krążące rewelacje o kryzysie w związku?

Martyna Wojciechowska i Przemek KossakowskiPełne gniewu SMS-y i schadzki. Tak zaczynali Wojciechowska i Kossakowski

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów

Martyna Wojciechowska odpowiedziała na komentarz internautki

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są razem, poinformował portal Pudelek, który powołuje się na swoje źródło i twierdzi, że to podróżnik podjął decyzję o rozstaniu i kilka miesięcy po zaślubinach wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu, w którym mieszkał z żoną.

Gwiazdy TVN-u nie są zbyt wylewne i sporadycznie wypowiadają się publicznie w prywatnych kwestiach. Nie dziwi zatem, że na razie oficjalnie ani Wojciechowska, ani Kossakowski nie odnieśli się do rzekomego rozstania. Co ciekawe, podróżniczka przestała obserwować partnera na Instagramie, z kolei Kossakowski zrezygnował z noszenia obrączki. Czy to dowody potwierdzające rozstanie? 

Do myślenia dał też ostatni wpis Martyny Wojciechowskiej, która po pytaniach internautów o relację z Kossakowskim opublikowała nowe zdjęcie, a przy nim jedno słowo - "cisza".

ZOBACZ: Fani Martyny Wojciechowskiej dopytują o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. Wrzuciła wymowny wpis. "Cisza"

Fani nadal nie przestają dopytywać, jak wygląda sytuacja podróżników. Choć Martyna wcześniej milczała, to teraz zdecydowała się odpowiedzieć na jeden z komentarzy.

Czyli małżeństwo nic nie znaczy. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - napisała jedna z internautek.
Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety - odpisała Wojciechowska.

Myślicie, że miała na myśli związek z Przemkiem Kossakowskim, czy może ogólnie odniosła się do rozwodów?

 

Przemek Kossakowski chwali się mandatemKossakowski chwali się mandatem i pozuje z policjantami. Specjalista: ŻENADA

Więcej o: