Robert Lewandowski szaleje na skuterze. Ale to mała Klara jest bohaterką relacji w mediach. Chciała pomóc siostrze

Robert Lewandowski aktywnie spędza wakacje z rodziną. Anna Lewandowska nagrała filmik, jak Klara próbuje pomóc młodszej siostrze zawołać ojca.

Robert i Ania Lewandowscy spędzają wakacje z dziećmi. Trenerka uwiecznia wspólnie spędzone chwile. Ostatnio nagrała świetny filmik, którego bohaterką jest Klara.

Robert Lewandowski na skuterze, ale to Klara jest bohaterką

Robert Lewandowski, najlepszy piłkarz świata minionego roku, nawet kiedy spędza z rodziną wakacje, to wypoczywa aktywnie. W najnowszej relacji na Instagramie fani mogą zobaczyć jak szaleje na skuterze wodnym.

Jednak to nie Robert Lewandowski jest głównym bohaterem filmu zamieszczonego na kanale. Ania Lewandowska nagrała, jak ich córka Klara zza burty luksusowego jachtu próbuje zawołać ojca, który w tym czasie oddaje się szaleństwom na skuterze wodnym. Gdy Robert zmagał się z falami i próbował opanować wielką maszynę, mała Klara zaczęła krzyczeć z całych sił:

Laura ciebie woła – krzyczała poważnym tonem czterolatka.

Trudno jej było przekrzyczeć ryk silnika maszyny, więc wpadła na pomysł i zaczęła głośno piszczeć. W ten sposób chciała pomóc swojej młodszej siostrze, Laurze, która nie miała szans z odgłosami skutera.

Zobacz wideo Lewandowski szaleje na skuterze wodnym, a jego córka krzyczy zza burty jachtu

Na szczęście mama obu dziewczynek Anna Lewandowska nagrała całą scenę. Była dumna z Klary, że tak chciała pomóc siostrze.

Dumny tata też nie ukrywa swojego zachwytu nad starszą córką. W kolejnych InstaStories zamieścił zdjęcie ze spaceru, które opatrzył krótkim wyznaniem:

Moja miłość. Klara.

Robert i Anna Lewandowscy z córkami oraz swoimi mamami odpoczywają na Balearach. W mediach społecznościowych publikują wiele zdjęć z wakacji. Willa z basenem, którą zajmują, została już dokładnie opisana przez lokalne media, a zdjęcia posiadłości z prędkością światła obiegły internet.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.